Anasayfa / Cariduros Fajardo / Vaqueros de Bayamon – Cariduros de Fajardo İddaa Tahmini 21.05.23

Vaqueros de Bayamon – Cariduros de Fajardo İddaa Tahmini 21.05.23

Porto Riko Ligi B grubu mücadelesinde Vaqueros de Bayamon Pazar günü saat 03:00’da Cariduros de Fajardo ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takımın lehine 10.5 handikap belirlemişler.

Bayamon sadece grubun değil tüm ligin favorilerininden birisi. Burada topladıkları 15 galibiyetle liderlik koltuğunda oturuyorlar. Son haftalarda deplasmanlarda kötü sonuçlar alıyor olsalar da everindeki son 4 maçtan üçünü kazandıklarını, ikisinde 25 ve 14 sayı farkla, diğerinde ise 9 sayı farkla rakiplere üstünlük kurduklarının altını tekrar çizelim… Key, Wiley, Mojica, Thompson takımın öne çıkan silahları konumudalar. 

Fajardo ise grubun vasat ekiplerinden birisi, nitekim son 5 maçlarından sadece 4 galibiyet çıkarabildiler… 10 galibiyetle 5. sıradalar ve ilk 4 yarışının iki galibiyet gerisinde kalmış durumdalar. Ayrıca buna ek olarak deplasman karnelerinin de sıkıntılı olduğunu da belirtelim. Evden uzaktaki son 5 maçlarının tamamını kaybettiklerini gördük. Bu kötü serideki son 3 kayıpta ise rakipler onlara 24, 31 ve 12 sayı farkla üstünlük kurmuşlardı. 

Elbette Bayamon kağıt üstünde hem kadro kalitesi hem de puan tablosundaki konumu açısından rakibinden bir kaç adım önde olan taraf! Son haftalarda deplasmanda sorun yaşıyor olsalar da evlerindeki dominant performansları devam ediyor ki Fajardo ise evden uzakta galibiyeti neredeyse unutmuş bir takım. Bu zorlu deplasmanda da fazla direnebileceklerini düşünmüyorum. Bayamon’un Key ve Wiley liderliğinde çift haneli farklarla net bir galibiyet daha almasını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.69
intobet Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.90
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Southland – Taranaki İddaa Tahmini 10.06.23

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Southland Cumartesi günü saat 08:00’da Taranaki ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …