Anasayfa / Genel / İstanbul BBSK TED Ankara Kolejliler Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 25 Şubat 2017

İstanbul BBSK TED Ankara Kolejliler Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 25 Şubat 2017

İddaa’da 681 kodu ile açılan BSL maçında İstanbul BBSK 25 Şubat Cumartesi öğleden sonra saat 16:00’da TED Ankara Kolejliler’i ağırlıyor. Inteltek’in belirlediği rakamlara göre deplasman takımı TED lehine 14.5 değerinde bir handikap açılmış ve toplam sayı baremi de 161.5 olarak set edilmiş. Yurtdışı siteler ile aynı oranlar açıldı hem handikap hem de toplam barem konusunda.

Koç Erdoğan’ın ekibi 6 galibiyetli diğer takım Büyükçekmece ile 12.sırayı paylaşıyor. Son haftalarda yaşanan sakatlıklar ve cezalı oyuncuların da etkisiyle kötü bir performans sergilediler ve 4 maçtır kazanamıyorlar, artık bir çıkış arıyorlar düşme potasından uzaklaşmak için. Uşak ve Balıkesir alttan iyi geliyorlar son haftalarda. McCauley’nin cezası bitti ve yeni transfer Gagic’in bu maçta oynaması bekleniyor. Bu iki isim pota altında zayıf kalan İBB’ye net olarak sınıf atlatacaktır. Calloway, Armand, Klobucar zaten üstlerine düşeni yapıyorlardı, artık Markota ve Deniz biraz daha rahatlayacak. Ligde ortalama 74 sayı atabiliyorlar ve savunmada ise potalarında 83 sayı görüyorlar.

TED Kolejliler 18 haftanın ardından 1 galibiyette kaldılar ve artık prestij için mücadele ediyorlar. Önce Efes karşısında son topa kadar direndiler geçen hafta da Uşak’ı deplasmanda ciddi şekilde terlettiler. Şuanda iddialarının kalmamış olması oyuncuların daha da rahat oynamalarını sağlıyor. Özellikle Thomas ve Shorter bireysel istatistiklerini de ön plana çıkardılar, önümüzdeki sezon için ligimizde kendilerine yer kaptılar diyebiliriz. Zaten bu iki isim dışında istikrarlı bir skorerleri yok ve bu nedenle hücumda zorlanıyorlar,ortalama 70 sayı bulabiliyorlar maç başına. Savunmada ise çok kötü durumdalar, ligde sıralamalarını yansıtır şekilde bu istatistikte son sıradalar ve ortalama 91 sayı yiyorlar.

Savunmada ciddi problemleri olan TED karşısında eksikleri geri dönen ve yeni transferi ile pota altını güçlendiren İBB tempolu oynayıp rahat skor bulacaktır. TED de ortalama 83 sayı yiyen İBB’ye karşı skorer oyuncuları ile yükselen tempoda 75-80 baremine ulaşabilir. Bu nedenle maçta önerim üst seçeneği olacak.

ÜST (161.5) 1.70 (iddaa)

ÜST (161.5) 1.90 (bets10)Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

New York Knicks – Toronto Raptors İddaa Tahmini (2) 22.12.22

NBA normal sezon mücadelesinde New York Knicks, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 03:30’da Toronto Raptors ile Madison …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir