Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Japonya – Çekya İddaa Tahmini 03.09.19

Japonya – Çekya İddaa Tahmini 03.09.19

Dünya Kupası 4.gününde Japonya Salı saat 11:30’da Çekya ile karşılaşacak. Hem Bets10 hem de İddaa Japonya lehine 6.5 handikap belirlemişler.

Japonya ilk maçta millilerimiz karşısında fazla direnç gösterememiş ve bir kez daha Avrupa takımları ile diğer kıtaların temsilcilerinin arasından ne kadar uçurum olduğunu net görmüştük. Hachimura’nın etkisi kısalara yapılan baskı arttıkça düşüyor ve Watanabe de henüz bu seviyeler için hazır görünmedi, Ersan ve Cedi karşısında varlık gösteremedi diyebiliriz.

Çekya ise ABD karşısında ilk yarıda direnç gösterse de beklendiği gibi ikinci yarıda farkın açılmasına engel olamadı ve 67-88 kaybetti. Ancak Satoransky ve Bohacik liderliğinde iyi organize olan, pas trafiğini iyi kuran ve Hruban, Auda, Balvin, Schilb gibi rol oyuncularını da en verimli şekilde kullanan bir Çekya izledik. Artık turnuvada yola devam edebilmek ve millilerimiz ile grup ikinciliği için final maçına çıkabilmek için bu maçı kazanmak zorundalar.

Japonya için ikinci tur şansı kalmadı desek yanlış olmaz. Çünkü bu maçı kazansalar da ABD’ye yenilecekleri için ikinci olma şansları yok. Diğer taraftan Çekya ise bu maçı kazanırsa millilerimiz ile son maça grup ikinciliği için bir nevi final maçına çıkacak. Turnuva boyunca Asya ya da Afrika takımlarının Avrupa temsilcilerine karşı ne kadar zorlandıklarını gördük. Çekya’nın da Satoransky liderliğinde tıpkı millilerimizin yaptığı gibi Japonya’ya karşı net üstünlük kuracağını ve handikapı da aşarak rahat kazanacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-6.5) / 1.60
Bets10 Oranı: MS 2 (-6.5) / 1.67
Güven İndeksi: 9/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Eurocup basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Lietuvos Rytas – Partizan İddaa Tahmini 15.10.19

7DAYS EuroCup 3.hafta mücadelesine Lietuvos Rytas Salı saat 19:00’da Partizan ile karşılaşacak. Bets10 misafir takım …

Basketboltahmin.net sitemize tecrübeli yazar alımları yapılacaktır. Lütfen iletişim için iletişim sayfamızda ki mail adreslerimize tecrübe detaylarınız ile birlikte ulaşın.