Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Litvanya – Kanada İddaa Tahmini 03.09.19

Litvanya – Kanada İddaa Tahmini 03.09.19

Dünya Kupası 4.gün mücadelesinde Litvanya Salı saat 14:30’da Kanada ile karşılaşacak. Bets10 Kanada lehine 7.5 handikap belirlemişken İddaa ise handikapı 8.5 olarak açıklamış.

Litvanya hazırlık döneminde de gösterdi ki turnuvanın güçlü oyuncularından biri. Sabonis-Valanciunas gibi ikiz kulelerin yanında Kalnietis gibi formda ve tecrübeli bir oyun kurucuya da sahipler. Ayrıca Grigonis, Kuzminskas ve Ulanovas da takımı çok iyi tamamlıyorlar. İlk maçta da zayıf Senegal karşısında 101-47 gibi ezici bir skorla kazanarak takım olarak ne kadar formda olduklarını gösterdiler.

Kanada ise ilk maçta grubun bir diğer favorisi Avusturalya karşısında ilk yarıda iyi dirense de ikinci yarıda Bogut, Landale, Baynes uzun hattına karşı koyamamışlardı. Zaten sadece Birch ve sınırlı yetenekleri olan Klassen ile bunu yapmaları mümkün değildi. Sonuçta ikinci yarıda pes etmek zorunda kaldılar ve 16 sayı farkla kaybederek gruptan çıkma şanslarını zora soktular, artık Litvanya’yı yenmek zorundalar.

Litvanya Sabonis ve Valanciunas ile birlikte turnuvanın en iyi pota altı rotasyonlarından birine sahip tartışmasız. Senegal karşısında da bunun avantajını çok iyi kullandılar. Ayrıca Kalnietis de takımını çok iyi organize ettiğini tekrar gösterdi. Kanada da ilk maçta Avusturalya’nın güçlü uzun rotasyonuna karşı çok zorlanmıştı, şimdi de Valanciunas ve Sabonis’e karşı çözüm bulabileceklerini düşünmüyorum. Litvanya zaman zaman zorlansa da maçı çift haneli farklarla kazanabilecek oyunu sergileyecektir.

İddaa Oranı: MS 1 (-8.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-7.5) / 1.77
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Houston Rockets – Indiana Pacers İddaa Tahmini 12.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Batı’nın iddialı takımlarından Houston Rockets, Doğu’nun dişli takımlarından Indiana Pacers ile Çarşamba saat 23:00’da …