Anasayfa / Basketbol Haber / Kawhi Leonard DEV Bir Kontrata İmza Atabilir Nasıl Mı?

Kawhi Leonard DEV Bir Kontrata İmza Atabilir Nasıl Mı?

San Antonio Spurs ile ipleri koparan ve adı bir çok takımla anılan Kawhi Leonar, henüz istediği gibi bir kontrat bulamadı ve takas olabileceği takımlar artı senaryolar da giderek azalıyor. Kadroda çeşitli revizyonlara giden Spurs ise Leonard’ı ikna etmek için çok değerli bir fırsat yakalamış durumda.

ESPN’den Bobby Marks’ın kaleme aldığı yazıda, San Antonio Spurs Kawhi Leonard’a 5 yıllığı 221 milyon Dolarlık süpermaksimum bir kontrat sunabilir. Marks’ın bu konudaki verileri şu şekilde:

“Kawhi Leonard artık Spurs’den beş yıllığı 221 milyon dolarlık bir kontrat imzalamaya uygun durumda. Eğer Leonard takaslanırsa, başka bir takımda alabileceği en yüksek kontrat dört yıllığı 108 milyon dolar şeklinde olur. Leonard, serbest bir oyuncu olarak gittiği takımda beş yıllığı 190 milyon dolara, ya da dört yıllığı 141 milyon dolara bir kontrat imzalamaya uygun olacak. Leonard, kendisini alan yeni bir takımda 2018-19 sezonu sonunda NBA beşlerinden birine seçilse bile süper maksimum kontratı imzalayamayacak.”

Kaynak: HızlıHücum

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Atlanta Hawks İddaa Tahmini 18.11.19

NBA normal sezonda pazartesi sabaha karşı Los Angeles Lakers Staples Center’da Atlanta Hawks’ı konuk edecek. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir