Güncel
Anasayfa / Basketbol Haber / Kerem Gönlüm: “TV’de maç yorumculuğunu henüz düşünecek yaşta değilim”

Kerem Gönlüm: “TV’de maç yorumculuğunu henüz düşünecek yaşta değilim”

Gloria Cup kapsamında oynanan TOFAŞ – Zalgiris Kaunas mücadelesini izleyenler, daha çok maç sonu konuşmalarına şahit oldukları tanıdık bir sesten bu defa yorumları dinleyince şaşırdılar. Kerem Gönlüm sesiyle değil sahadaki savaşçılığı ile gönüllerde yer etmişti ama bu defa yorumcu olarak karşımızdaydı.

41 yaşında da olsa tükenmeyen enerjisinden dolayı Kerem Gönlüm, “Basketbolu ne zaman bırakacaksın?” sorusu yöneltilmeyen oyunculardandır ama yorumculuk yaptığını duyunca da kendisini arayıp, “Hayırdır…” demekten kendimizi alamadık.

Yanıtı çok net oldu…

“Saran Grubu’na yakınlığımdan dolayı onlara yardımcı olmak için mikrofon başına geçtim ama benim işim basketbol oynamak. Birçok teklif aldım ama istediğim şartlar oluşmadı. Şimdilik tek başıma çalışıyor ve daha uygun teklifleri bekliyorum. TV’de maç yorumculuğunu henüz düşünecek yaşta değilim…”

Kaynak: BasketfaulHakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Türkiye – Ürdün İddaa Tahmini 13.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Tükiye Sinan Erdem’de Salı akşamı saat 19:00’da Ürdün‘ü konuk edecek. İddaa …