Anasayfa / Fenerbahçe Beko / Kızıl Yıldız – Fenerbahçe Beko İddaa Tahmini 14.11.23

Kızıl Yıldız – Fenerbahçe Beko İddaa Tahmini 14.11.23

Turkish Airlines Euroleague 8. hafta mücadelesinde Kızıl Yıldız Salı günü saat 22:45’de temsilcimiz Fenerbahçe Beko ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler.

Sırp ekibi koç değişikliğine gidip göreve koç Sfairopoulos’u getirmiş olsa da henüz istediği reaksiyonu alamadı, nitekim Euroleague sahnesinde son maçlarını kaybettiler ve toplamda 2 galibiyette kaldılar… Geçen hafta Barça’ya 86-81 ile kaybetmişlerdi. Evlerindeki son maçta ise denk rakiplerinden Bayern karşısında sürprize izin vermemişler ve 74-68 ile kazanmayı bilmişlerdi. Hanga ve Lazic’den yine faydalanamayacaklar, Simonovic’in durumu ise maç saatinde belli olacak. 

Fenerbahçe Beko ise bu sezonun başarılı ve istikrarlı ekiplerinden birisi. Temsilcimizin toplamda 5 galibiyeti var ve zirve takibini sürdürüyor. Geçen hafta yine burada, zorlu Belgrad deplasmanında bu kez Obradovic’in öğrencileri Partizan ile karşılaşmışlar ve son ana kadar maçın içinde kalarak şanssız bir şekilde 1 sayı ile kaybetmişlerdi. Metecan, Neto, Pierre, Sertaç dışında eksik yok, Calathes ve Guduric’in bu maçta dönmeleri bekleniyor. 

Elbette Belgrad çok zorlu bir deplasman ancak Kızıl Yıldız bu sezon saha avantajını iyi kullanıyor diyemeyiz, evet buradaki 3 maçtan ikisini kazandılar ama bunlar dişlerine göre rakiplere, Asvel ve Bayern’e karşı gelen galibiyetlerdi. İlk ciddi sınavlarında ise Monaco’ya 6 sayı farkla yenilmişlerdi. Daha yeni geçen hafta bu atmosferde Partizan’a kafa tutan temsilcimizin o tecrübeyle Kızıl Yıldız’ı da zorlayacağını, kaybetse de kolay teslim olmayacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+4.5) -1.47
intobet Oranı: MS 2 (+4.5) -1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

BTK Eurocup iddaa tahmin ve analizleri

Lietkabelis – Buducnost İddaa Tahmini 06.12.23

BKT EuroCup B grubu 10. hafta mücadelesinde Lietkabelis Çarşamba günü saat 20:00’da Buducnost ile karşılaşacak. …