Anasayfa / İddaa Tahminleri / KK Rogaska – KD Ilirija İddaa Tahmini 06.03.23

KK Rogaska – KD Ilirija İddaa Tahmini 06.03.23

Slovenya Ligi 19. hafta mücadelesinde KK Rogaska Pazartesi günü saat 20:00’da KD Ilirija ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin kazanması durumunda oranı 1.47 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.65 olarak belirlemiş.

Rogaska ligin iddialı ilk 4 adaylarından birisi. Nitekim 18 maçtan 9 tanesini kazanarak da kendilerine 5. sırada yer buldular, ilk 4 sıradan 1 adım uzaktalar sadece. Milli aradan önce evlerinde oynadıkları 3 maçtan ikisinde Polzela’yı 22 ve Podcetrtek’i 13 sayı farkla geçerken, güçlü Sencur’a ise iyi direnmişler ama 4 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. 11 Şubat’taki son sınavlarında da deplasmanda olmalarına rağmen LTH’ı 3 sayı farkla yenmeyi bilmişlerdi. 

Ilirija ise ligin orta altı takımlarından birisi. 18 maçlarından 7 tanesini kazanabildiler ve kendilerine 7. sırada yer buldular. Bununla beraber deplasman karnelerine baktığımızda ise durumlarının kötü olduğunu net olarak görebiliriz, 9 maçtan sadece 2 tanesini kazanabildiler evden uzakta. Milli aradan önceki son 2 maçta güçlü Sencur’a direnmişler ama 1 sayı ile kaybetmişler, Podcetrtek’e ise 15 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı…

İki takım arasında puan tablosuna da yansıyan şekilde bir seviye farkı var. Bunun yanı sıra milli ara öncesindeki form grafiklerine bakınca Rogaska’nın daha iyi durumda olduğunu biliyoruz. Bir diğer konu da Ilirija’nın kötü deplasman karnesi. Tüm bu parametreler bir araya gelince ve Rogaska’nın ilk maçı deplasmanda 17 sayı farkla kaybetmesinin vermiş olduğu motivasyonu da bunların üstüne ekleyince evlerinde kazanmaları için yeterli doneler elimizde var diye düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.47
intobet Oranı: MS 1 – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Oklahoma City Thunder – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 30.03.23

NBA Batı Konferansı ekiplerinden Oklahoma City Thunder Perşembe günü saat 03:00’da Doğu ekibi Detroit Pistons …