Anasayfa / Genel / Koszalin Turow Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 12 Nisan 2017

Koszalin Turow Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 12 Nisan 2017

12 Nisan Çarşamba günü saat 20:00’de başlayacak Polonya ligi maçında düşme potasından uzak durmaya çalışan Koszalin play-off şansını devam ettiren Turow’u ağırlayacak. İddaada 825 koduyla açılan maçta ev sahibi takım lehine 8.5 handikap açılmış ve toplam sayı limiti de 157.5 olarak belirlenmiş.

Koç Ignatowicz’in ekibi şuanda 8 galibiyetli Start Lublin ile beraber 15.sırayı paylaşıyorlar. Düşme potasındaki Kutno’nun 3 maç önündeler ve nispeten rahat olduklarını söyleyebiliriz. Zaten play-off potasından da 8 maç uzaktalar ve tek amaçları artık düşme potasından uzak kalmak olacak. Ancak son maçlarda hayli kötü bir performans sergiliyorlar ve 4 maçtır galibiyet elde edemiyorlar. Son olarak geçen hafta Trefl Sopot deplasmanında 27 farkla hezimete uğradılar. Bu sezon evlerinde de oldukça etkisizler, 13 maçtan sadece 4 galibiyet çıkarabildiler. Tecrübeli Amerikalılar guard Curtis Millage ve pota altı oyuncusu Darrell Harris takımın en önemli isimleri. Ligin en kötü hücum takımlarından biri olan Koszalin maç başına 70 sayı atarken potasında ise 76 sayı görüyor, bu alanda orta şekerli takımlardan biriler. Son maçlarda iyi performans sergileyen Daniel Wall’ın katkısı ile birlikte hücum performanslarını yukarı çekmeyi başardılar istatistiklerin aksine.

Misafir takım Turow 15 galibiyetli Trefl ve Krosno ile birlikte 9.sırayı paylaşıyorlar, play-off potasından sadece 1 maç uzaktalar. Son 2 maçlarını ise kaybettiler ve bir düşüş içerisindeler. Bu sezon deplasmanda çıktıkları 14 maçtan sadece 4 galibiyet çıkarabildiler ve evlerinden uzakta iyice zayıfladıklarını söyleyebiliriz. Genç kanat oyuncusu Michal Michalak ve tecrübeli oyun kurucu Tweety Carter takımın en önemli silahları olarak ön plana çıkıyorlar. Turow bu iki oyuncunun liderliğinde Polonya liginin en iyi hücum takımı, maç başına 82 sayı gönderiyorlar rakip potalara. İşin savunma tarafında ise ligin vasat takımlarından biriler, ortalama 77 sayı görüyorlar potalarında. Son 5 maçlarından 4 tanesinde 157.5 sayı baremi rahatlıkla geçildi.

Koszalin geçen hafta Turow’a denk takımlardan biri olan Trefl Sopot’a 107-80 yenilmişti. Savunmada sıkıntılı bir takım olduklarını biliyoruz ve bu maçta da benzer bir skorun bizleri beklediğini düşünüyorum. Bol skorlu ve tempolu bir maç bekliyorum.

İddaa Oranı: Üst (157.5) / 1.70

 Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Milwaukee Bucks – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 01.11.22

NBA normal sezon mücadelesinde Milwaukee Bucks, Pazartesiyi Salıya bağlayan gece saat 03:00’te Detroit Pistons ile Fiserv Forum’da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir