Anasayfa / Genel / Le Mans Sassari Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 7 Mart 2017

Le Mans Sassari Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 7 Mart 2017

7 Mart Salı günü FIBA Şampiyonlar Ligi son 16 etabının ikinci maçında Fransız temsilcisi Le Mans ilk maçta deplasmanda farklı kaybettiği İtalyan temsilcisi Sassari’yi ağırlıyor. Saat 20:30’da başlayacak maçta İddaa da yurtdışı ile aynı handikapı ve toplam sayı limitini belirlemiş. Yurtdışında ise deplasman takımı lehine 7.5 handikap açılmış ve toplam sayı baremi ise 146 olarak belirlenmiş.

Koç Kunter’den aldığı bayrak koç Menard’a ağır gelmiş olacak ki Le Mans’ın düşüşü devam ediyor. Şuanda Fransa liginde 10 galibiyetle 9.sıradalar ve son 5 maçlarından sadece 1 galibiyet çıkarabildiler. Her ne kadar onu da bu hafta almış olsalar da kazandıkları takım ligin düşme potasında yer alan Orleans’tı, onu da ancak 7 sayı farkla yapabildiler. Hanlan ve Pearson bu takımın en önemli hücum opsiyonları ancak bu konuda takım olarak baya vasat durumdalar, yer aldıkları her iki kulvarda da ortalama 72 sayıyı geçemiyorlar. Buna karşın savunmada dirençli ve istikrarlı bir takımlar. Şampiyonlar liginde maç başına sadece 67 sayı görüyorlar potalarında ve 3.sıradalar bu alanda.

Sassari 12 galibiyetli 3 takımla birlikte 4.sırayı paylaşıyorlar ve son 3 maçlarından ikisini kazanarak formda olduklarını gösterdiler. Bu haftasonu da evlerinde Pistoia’yı 81-75 geçmeyi başardılar. Bell ve Stipcevic şuanda takımın en formda isimleri. Sassari hücumda 75 sayıları geçmekte genelde zorlanmayan bir takım ancak deplasmanda tempoyu kontrolsüzce arttırmaları verimliliklerini de düşürüyor. Ligde oynadıkları son iki deplasman maçında sırasıyla 48 ve 71 sayı bulabildiler sadece. Şampiyonlar Ligi’nde de son deplasman maçlarında Nymbruk’a karşı sadece 63 sayı bulabilmişlerdi. Tabi deplasman maçlarında hücumda bu kadar zorlanan İtalyan temsilcisi galibiyet yüzdesi anlamında da iyi durumda değil. Bu sezon çıktıkları 18 deplasman maçında sadece 5 galibiyet elde edebildiler.

Genel anlamda hücum performansı zayıf olan ama buna karşın düşük tempoda oynayan ve sert savunma yapan Le Mans’ın deplasmanlarda skor bulmakta zorlanan Sassari’yi kolay durduracağını düşünüyorum. İlk maçtaki 16 farklı galibiyeti atarak kapatamayacağını biliyoru Fransız ekibi, sert ve düşük skorlu bir maç bizi bekliyor.

ALT 146 / 1.86 (bets10)

ALT 146.5 / 1.70 (iddaa)Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

New York Knicks – Toronto Raptors İddaa Tahmini (2) 22.12.22

NBA normal sezon mücadelesinde New York Knicks, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 03:30’da Toronto Raptors ile Madison …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir