Anasayfa / Capitans de Arecibo / Leones de Ponce – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 11.06.24

Leones de Ponce – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 11.06.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Leones de Ponce Salı günü saat 03:00’da Capitanes de Arecibo ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 4.5 handikap belirlemişler.

Ponce grubun vasat ekiplerinden birisi. Son 3 maçlarından ikisini kaybettiler ve toplamda 10 galibiyette kaldılar, yüzde 41.7’lik kazanma oranıyla ilk 4 yarışının dışındalar şuan için. Evlerindeki son 2 maçlarında ise Aguada’ya 5 sayı farkla kaybederken, San German’ı ise beklenmedik şekilde dominant bir oyunla 116-81’lik skorla geçmeyi bilmişlerdi. Ancak 7 Haziran’daki son maçta ise Aguada’ya deplasmanda tam 25 sayı farkla kaybettiklerini, daha doğrusu hezimete uğradıklarını unutmayalım.

Arecibo ise sadece bu grubun değil, tüm ligin en formda takımı. Son 2 maçlarını üst üste kazanırken toplamda 20 galibiyete ulaştılar ve yüzde 80 gibi müthiş bir galibiyet oranı yakaladılar 25 maçın ardından! Deplasmandaki son maçlarında ise dişli rakiplerden biri olan Quebradillas’ı son nefeste 2 sayı farkla geçmişlerdi. 6 Haziran’daki son sınavlarında ise bu kez evlerinde o Quebradillas’ı 9 sayı farkla yenmişlerdi. 

İki takım son olarak 20 Mayıs’da yine bu sahada karşılaşmışlar, Arecibo rakibi karşısında deplasmanda olmasına rağmen 11 sayı farkla net bir üstünlük elde etmişti. Son dönemde iki takımın sergiledikleri performanslara ve kadro kalitelerine baktığımızda da zaten Arecibo’nun bir adım önde olduğunu biliyoruz. Dolayısıyla bir kez daha deplasmanda kazanmalarını bekliyorum, riski azaltmak için düşük handikapa yöneşeceğim. 

İddaa Oranı: MS 2 (-4.5) – 1.62
intobet Oranı: MS 2 (-4.5) – 1.81
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Venezuela Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Marinos – Centauros İddaa Tahmini 21.06.24

Venezüela Ligi ikinci grup mücadelesinde Marinos Cuma günü saat 02:002da Centauros ile karşılaşacak. Betroad ev …