Anasayfa / Cangrejeros / Mets de Guaynabo – Cangrejeros de Santurce İddaa Tahmini 11.06.24

Mets de Guaynabo – Cangrejeros de Santurce İddaa Tahmini 11.06.24

Porto Riko Ligi B grubu mücadelesinde Mets de Guaynabo Salı günü saat 03:00’da Cangrejeros ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de Rexbet misafir takım lehine 2.5 handikap belirlemişler. 

Guaynabo grubun iddialı takımlarından birisi. Evet son 3 maçtan ikisini kaybettiler ama buna rağmen topladıkları 13 galibiyetle ve yüzde 56.5’luk galibiyet oranıyla zirve yarışında önemli bir aday konumundalar. Ayrıca evlerindeki performanslarına bakınca da son 2 maçlarını üst üste kazandıklarını gördük. Üst üste Bayamon’u 8 sayı ve 13 sayı farkla geçmişlerdi. Hollis-Jefferson, E.Crawford, Santiago, Balkman, Browne takımın öne çıkan silahları.

Cangrejeros ise rakibinin bir adım geriden takip ediyor 24 maçtan çıkardığı 12 galibiyetle. Ancak son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiklerini ve formsuz olduklarını belirtelim. Deplasman karneleri de bu paralelde sıkıntılı, evden uzaktaki son 4 maçtan 3 tanesini yine kaybetmişlerdi. Son olarak Manati’ye konuk kolmuşlar ve 14 sayı fark yemişlerdi. O maçta De Leon 23 sayı, 7 ribaund, Harvey 19 sayı, 5 asist ve Sullinger 19 sayı, 11 ribaund, 5 asist ile direnen başlıca isimlerdi.

İki takım arasında aslında ciddi farklar yok, sadece 1 galibiyet fark ve maç fazlası var aslında. Ancak son dönemdeki form grafiklerine bakınca ve Guaynabo’nun ev sahibi olduğunu hatırlayınca ibre onlara kayıyor diyebiliriz. Zirve yarışındaki iddialarını sürdürebilmek adına formsuz yakaladıkları rakiplerine karşı Hollis-Jefferson, E.Crawford, Browne gibi silahlarla hata yapmayacaklarını, düşük farkla da olsa kazanacaklarını tahmin ediyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.61
Rexbet Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.71
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 23.06.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Piratas de Quebradillas Pazar günü saat 03:00’da Capitanes de …