Anasayfa / BNXT League / Limburg – Excels Brussels İddaa Tahmini 12.01.23

Limburg – Excels Brussels İddaa Tahmini 12.01.23

BNXT Ligi 14. hafta B grubu mücadelesinde Limburg Perşembe günü saat 22:30’da Excels Brussels ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takımın lehine 13.5 handikap belirlemişler.

Limburg grubun iddialı takımlarından birisi 12 maçlarından 7 tanesini kazanabildiler ve zirvedeki üçlüden sadece 1 adım gerideler. Ayrıca son 3 maçlarından ikisini kazandıklarını ve formda olduklarını da belirtelim. Evlerindeki karnelerine baktığımızda da 3 maçlık bir galibiyet serisi yakaladıklarını görüyoruz. Son olarak 26 Aralık’ta Liege’yi 90-78 ile rahat geçmişlerdi. Delalieux, Desiron, Stein, Hammonds takımın öne çıkan silahları konumundalar.

Brussels ise grubun en zayıf halkası konumunda. 12 maçlarından 10 tanesini kaybettiler ve puan tablosunun son sırasına demir atmış durumdalar. Ayrıca bu sezon deplasmanda çıktıkları 6 maçlarının tamamını kaybettiklerinin de altını çizelim. O maçlarda rakipleri onlara ortalamada 18 sayı farkla üstünlük kurmuşlardı. Son deplasman maçlarında ise lider Charleroi’ya 14 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı.

İki takım arasında puan tablosuna baktığımızda zaten net farklar olduğunu görebiliyoruz. Dolayısıyla bu maçta favorinin ev sahibi konumundaki Limburg olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Deplasmanda henüz galibiyeti bulunmayan zayıf rakipleri karşısında Delalieux, Desiron, Stein, Hammonds gibi silahlarla sorun yaşamadan oynayacaklarını, dirençlerini kırarak çift haneli farklarla net bir galibiyet elde edeceklerini tahnin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-13.5) – 1.64
intobet Oranı: MS 1 (-13.5) – 1.80
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Cazoo Baskonia İddaa Tahmini 29.01.23

İspanya Liga Endesa 18. hafta mücadelesinde UCAM Murcia Pazar günü saat 19:00’da Cazoo Baskonia ile …