Anasayfa / Fos Sur Mer / Limoges – Fos Sur Mer İddaa Tahmini 15.12.18

Limoges – Fos Sur Mer İddaa Tahmini 15.12.18

Fransa Jeep Elite Pro A 13.hafta mücadelesinde Limoges Cumartesi saat 22:00’da Fos Sur Mer ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 8.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 7.5 olarak açıklamış.

Limoges son haftalarda hem Eurocup hem de Pro A’da toparlandı ve son maçlarını kazanarak rakiplerine “biz daha ölmedik” mesajı verdi. Ligde 12 maçın ardından 5 galibiyetleri var ve düşme potası ile play-off potası arasına sıkışmış takımlardan biri konumundalar. Son 2 maçları deplasmanda olmasına rağmen galibiyetle sonuçlandı, Le Mans’ı 8 ve temsilcimiz Tofaş’ı 6 sayı farkla yenmişlerdi.

Ligin yeni takımlarından Fos Sur Mer ise son haftalarda direncini yükseltse de maç kazanmakta zorlanıyor, 4 galibiyetle düşme potasının sadece 2 galibiyet uzağındalar. Son 2 deplasman maçlarında gece ile gündüz gibi farklı performanslar sergilediler, Nanterre’dan 22 sayı fark yedikten sonra Paris’i 9 sayı farkla yenmeyi başardılar. Son lig maçlarında ise içerde Monaco’yu 3 sayı farkla geçmişlerdi.

Limoges son 2 maçını da deplasmanda olmasına rağmen değerli rakiplere karşı kazanarak ne kadar formda olduğunu gösterdi. Şimdi kendi sahalarına geri dönüyorlar ve bu form grafiği ile ligin yeni takımlarından Fos Sur Mer’i kalite artı tecrübe farkıyla zorlanmadan çift haneli farklarla geçebileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-8.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-7.5) / 1.72
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …