Anasayfa / İddaa Tahminleri / Los Angeles Clippers – Indiana Pacers İddaa Tahmini 26.03.24

Los Angeles Clippers – Indiana Pacers İddaa Tahmini 26.03.24

NBA Batı ekibi Los Angeles Clippers Salı günü saat 05:30’da Doğu ekibi Indiana Pacers ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de Betroad toplam sayı limitini 230.5 olarak açıklamışlar. 

Clippers son dönemde toparlanma sinyalleri verdi, 3 maçtan ikisini kazanarak kendilerine 4. sırada yer buldular topladıkları 44 galibiyetle. Bunun yanında son 2 maçlarına baktığımızda sonuçtan bağımsız olarak bize yüksek tempoda bol skorlu mücadeleler izlettiklerini gördük. O maçlarda sırasıyla 242 sayı ve 228 sayı üretilmişti. Bu maç öncesi tek potansiyel eksikleri Tucker, durumu maç saatinde belli olacak, başka eksikleri yok.

Pacers da rakibi gibi son 3 maçtan ikisini kazandı ve bu sayede de 40 galibiyete ulaşarak kendisine 6. sırada yer buldu. Deplasman karnelerine baktığımızda ise sonuçlardan bağımsız olarak bize son 2 maçta yüksek skorlar izlettiklerini söyleyebiliriz, o maçlarda sırasıyla 234 sayı ve 295 sayı üretilmişti. Son maçta bir diğer Los Angeles takımı Lakers’a deplasmanda tarihi biir skorla, 150-145 ile kaybetmişlerdi, savunmaları tam anlamıyla evlere şenlikti. Nesmith’in durumu maç saatinde belli olacak, başka eksikleri yok. 

Kağıt üstünde Clippers Büyük Üçlüsü (Leonard, George, Harden) ile evinde maçın favorisi ancak Pacers da son dönemde formda. Bu nedenle de handikap bahislerine yönelmeyeceğim. İki takımın da son dönemde hücumdaki etkinliklerini arttırmalarıyla ellerindeki kaliteli silahlarla beraber bu maçta da bize yüksek tempoda, keyifli ve bol skorlu bir mücadele izleteceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: ÜST (230.5) – 1.47
Betroad Oranı: ÜST (230.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …