Anasayfa / İddaa Tahminleri / Sacramento Kings – Philadelphia 76ers İddaa Tahmini 26.03.24

Sacramento Kings – Philadelphia 76ers İddaa Tahmini 26.03.24

NBA Batı ekibi Sacramento Kings Salı günü saat 05:00’da Doğu ekibi Philadelphia 76ers ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de Rexbet misafir takım lehine 9.5 handikap belirlemişler. 

Kings son 4 maçtan 3 tanesini kazanarak işlerin istediği gibi gitmediği sezonda toparlanma sinyalleri verdi. Bu sayede 41 galibiyete ulaştılar ve ilk 6 sıra yani direkt play-off potasından sadece 1 galibiyet uzaktalar. Evlerindeki son 2 maçlarına baktığımızda ise Knicks’e 7 sayı farkla kaybederken Grizzlies karşısında ise beklenenden fazla zorlanmışlar ama uzatmaya giden maçı 121-111’lik skorla kazanmışlardı. Bu maçta da Lyles ve Vezenkov’u kullanamayacaklar. 

Sixers her ne kadar uzun bir süredir Embiid’den yoksun olsa da play-off yarışında geri adım atmış değil. Son 5 maçtan 3 tanesini kazanarak 39 galibiyete ulaştılar ve ilk 6 yarışından sadece 1 adım gerideler… Evden uzaktaki karnelerine baktığımızda ise üst üste kötü sonuçlar görmüştük fakat 24 Mart’taki son maçta konuk oldukları Clippers’ı tam 14 sayı farkla geçerek ses getirmişlerdi. Embiid dışında yine Covington ve Melton’dan da faydalanamayacaklar, Oubre’nin durumu ise henüz net değil. 

İki takım arasında kağıt üstünde farklar demek yanlış olur, kendi konferanslarındaki sıralamalarına baktığımızda da denk güçler olduklarını söyleyeybiliriz. Evet Sixers’da Embiid yok ama o yokken de Maxey ve Harris liderliğinde can yakabileceklerini gösterdiler. Son maçlarda dengesiz ve istikrarsız performanslar sergileyen Kings karşısında direnebileceklerini, kaybetseler de handikapı koruyabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+9.5) – 1.47
Rexbet Oranı: MS 2 (+9.5) – 1.63
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …