Anasayfa / NBA / Los Angeles Clippers – Utah Jazz İddaa Tahmini 16.08.21

Los Angeles Clippers – Utah Jazz İddaa Tahmini 16.08.21

NBA Yaz Ligi’nde pazarı pazartesiye bağlayan gece 00:00’da Los Angeles Clippers Utah Jazz ile karşılaşacak. İddaa bu karşılaşmada Utah Jazz galibiyetine 1.30 oran belirlemiş. Bets10 ise henüz oranları netleştirmedi.

Los Angeles Clippers son maçında Los Angeles Lakers’e 86-84 yenildi. Geride kalan üç maçlarında henüz galibiyetle tanışamadılar. Bu süreçte Milwaukee Bucks, Portland Trail Blazers ve Lakers’a yenilirken maç başına 76 sayı üretebildiler. Çaylak oyuncular Jason Preston ve Keon Johnson’dan şu ana kadar istedikleri verimi alamadılar. Son maçlarında Lakers karşısında Brandon Boston 17 sayıyla takımın en skorer ismi oldu. Jason Preston ise 25 dakikada faul problemine girmesine karşın Yaz Ligi’ndeki en iyi performansını ortaya koydu.

Utah Jazz ise Yaz Ligi’ndeki üç maçını kazandı. Son maçlarında Miami Heat karşısında ikinci yarıdaki etkili savunmalarıyla farka koştular. Yaz Ligi’nde NBA tecrübesine sahip Elijah Hughes, Trent Foster ve Udoka Azubuike gibi isimlere sahipler. Miami Heat gibi iyi bir hücum takımı son maçlarında 65 sayıda tutmayı başardılar. Hücum anlamında sınırlı bir takım olsalar da izlediğim kadarıyla Yaz Ligi’nde saha içinde en iyi organize olan ekiplerin başında geliyorlar.

Los Angeles Clippers açık alan yakaladığında hücumda etkili olabilen bir takım kimliğinde. Hızlı hücum fırsatları yakalayamadıkları zamanlarda hücumda kısır kalıyorlar. Utah Jazz ise hem rakibine oranla daha tecrübeli hem de sahada ne yaptığını bilen bir takım kimliğinde. Clippers oldukça genç ve potansiyelli çaylaklara sahipler fakat henüz bu oyunculardan katkı alamadılar. Tecrübesiz rakipleri karşısında handikabı aşarak kazanmalarını bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 2 – 1.30

Bets10 Oranı: –

Güven Endeksi: 8Hakkında Dağhan Duru

1983 doğumluyum. Ortaöğretim ve liseyi Saint Joseph Fransız Lisesi’nde okudum. 2010 yılında YTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldum. 2014-2015 arasında Cumhuriyet gazetesinin web sayfası için NBA, Eurolegue ve Eurocup hakkında yorum yazıları kaleme aldım. Ayrıca çeşitli web sayfalarında yazarlık ve editörlük yaptım.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Golden State Warriors – Los Angeles Lakers İddaa Tahmini 18.08.21

NBA Yaz Ligi mücadelesinde Golden State Warriors Çarşamba saat 02:00’da Los Angeles Lakers ile karşılaşacak. …