Anasayfa / Denver Nuggets / Los Angeles Lakers – Denver Nuggets İddaa Tahmini 09.02.24

Los Angeles Lakers – Denver Nuggets İddaa Tahmini 09.02.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Los Angeles Lakers Cuma günü saat 06:00’da Denver Nuggets ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için oranı 1.44 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.65 olarak belirlemiş.

Lakers son 3 maçını üst üste kazanarak toparlanma sinyalleri verdi, bu sayede de 27 galibiyete ulaştılar ve kendilerine 9. sırada yer buldular. Tabi halen play-off potasından 3 galibiyet uzakta olduklarını da belirtelim… Evlerindeki son 2 maçı kazandılar evet ama vasat rakiplere karşı gelen galibiyetler olduğunu unutmayalım; önce Batı’nın zayıf ekiplerinden Portland’ı tam 24 sayı farkla sonra da Doğu’nun orta altı takımlarından Bulls’ı 9 sayı farkla geçmişlerdi. Reddish, Vanderbilt ve Vincent’den faydalanamayacaklar, Davis ile Lebron’un durumları yine belirsiz görünüyor ama oynamaları bekleniyor.

Son şampiyon formda bir döneminde, 5 maçtan 4 tanesini kazanarak geldi buraya. Bu sayede de 35 galibiyete ulaştılar ve artık hem Wolves hem de Thunder ile beraber liderlik koltuğunu paylaşıyorlar, 3 takım da aynı galibiyet sayısına sahip! Son depolasman maçlarında liderlik yarışındaki Thunder’a kaybetseler de Portland’ı üst üste 2 kere yenerek moral depolamışlardı. Caldwell-Pope’un durumu net değil, başka eksikleri yok. 

İki takım arasında kağıt üstünde bir siklet farkı yok gibi görünebilir size de ama konu sahada oynanan basketbola ve takım olgusuna gelince Denver rakibinden bir değil, bir kaç adım önde. Sonuçta bu kadro geçen sezon şampiyon oldu ve bu maçta ana parçalar Jokic, Murray, Porter, Gordon sahada olacaklar. Lakers cephesinde Lebron ile Davis sağlıklı olarak birlikte sahada olabilseler bile Jokic ve arkadaşlarına güçlerinin yetmeyeceğini düşünüyorum. Yine de riski azaltmak adına handikapsız, direkt Denver galibiyetine gideceğim. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.44
intobet Oranı: MS 2 – 1.65
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Hırvatistan Ligi iddaa tahmin ve analizleri

GKK Sibenka – Dubrava İddaa Tahmini 20.02.24

Hırvatistan Ligi 20. hafta mücadelesinde GKK Sibenka Salı günü saat 20:00’da Dubrava ile karşılaşacak. Best10 …