Anasayfa / Detroit Pistons / Portland Trail Blazers – Detroit Pistons İddaa Tahmini 09.02.24

Portland Trail Blazers – Detroit Pistons İddaa Tahmini 09.02.24

NBA Batı Konferansı ekibi Portland Trail Blazers Cuma günü saat 06:00’da Doğu ekibi Detroit Pistons ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 8.5 handikap belirlemişler. 

Portland konferansının vasat ekiplerinden birisi. Son 2 maçlarını üst üste kaybettiler ve toplamda da sadece 15 galibiyet elde edebildiler zaten… Diğer yandan evlerindeki son 2 maçlarında Embiid’siz Sixers’ı tam 26 sayı farkla geçerken, bir diğer güçlü Doğu ekibi Bucks’ı da 3 sayı ile son nefeste yenmeyi başarmışlardı. Hnderson, Brogdon, Ayton üçlüsünün durumları maç saatinde belli olacak, başka eksikleri yok. 

Pistons ise 50 maçtan sadece 7 galibiyet toplayabilmiş bir ekip, tabiki tüm ligin en zayıf halkası konumundalar! Ancak son 3 deplasman maçlarında sürpriz performanslara imza attıklarını gördük. Önce denk ekiplerinden Wizards’ı 12 sayı farkla geçmişler, sonra güçlü Cavs’a direnerek 7 sayı farkla kaybetmişler ve son olarak Batı’nın play-off ekiplerinden Kings’i tam 13 sayı farkla yenmeyi bilmişlerdi! Stewart dışında takasla kadrolarına ekledikleri Grimes, Gallinari, Fournier, Fontecchio, Flynn, Arcidiacono, Milton ve Troy Brown’dan da faydalanamayacaklar. Hayes, Bogdanovic ve Morris’in takımdan ayrıldığını hatırlaralım.

İki takım da kendi konferanslarında puan tablosunun dibine demir atmış durumdalar. Diğer yandan son maçlarda toparlanma sinyalleri de veriyorlar. Özellikle Pistons son dönemde deplasmanda olmasına rağmen rakiplerine kolay teslim olmadı ki son 3 deplasman maçlarından ikisini kazandılkarını tekrar hatırlatalım. Bu maçta da Cunningham, Ivey, Duren gibi silahlarla pes etmeyeceklerini, kaybetseler de en azından handikapta kalabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+8.5) -1.49
intobet Oranı: MS 2 (+8.5) -1.73
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Mitteldeutscher – Rostock İddaa Tahmini 02.03.24

Almanya easyCredit BBL 22. hafta mücadelesinde Mitteldeutscher Cumartesi günü saat 20:30’da Rostock ile karşılaşacak. Hem …