Anasayfa / NBA / Los Angeles Lakers – Houston Rockets İddaa Tahmini (3) 05.09.20

Los Angeles Lakers – Houston Rockets İddaa Tahmini (3) 05.09.20

NBA Play-Off eşleşmeleri Batı konferansı 2. tur maçlarıyla devam ediyor. Los Angeles Lakers, Cumayı Cumartesiye bağlayan gece saat 04:00’te Houston Rockets ile karşı karşıya gelecek. İddaa bu maçın handikapını Houston lehine 8.5 olarak açarken bets10 10.5 olarak açmış.

Los Angeles Lakers, Portland karşısında aldığı mağlubiyetin ardından iyi silkelenmiş, rakibin de güç kaybı yaşadığını görünce seriyi 4-1 kazanmayı başarmıştı. Kazandıkları maçlarda 15 sayı fark ortalamasıyla oynasalar da ekipte bir şeylerin eksik olduğu ekrana fazlasıyla yansıyor. Fakat LeBron James gerçeğiyle bu eksikler çoğu zaman üstesinden gelinebiliyor. Marttan beri forma giymeyen Rajon Rondo’nun bu maç forma giymesi bekleniyor. Forma giydiğinde takıma getirecekleri şampiyonluğa giden yolda çok önemli olacak.

Houston Rockets kendisine bela ettiği seriyi son maçtaki son saniye şutunu Harden’ın bloğuyla 4-3 kazanmayı başardı. Genel olarak Oklahoma’dan çok üstün bir görüntü verdiler ve Oklahoma da bu görüntüye aksi yönde bir tepki verince 4-0 beklentileri doğdu ama ardından çok basit hatalarla, çok ufak farklarla maçları kaybettiler. Son maçı da kaybedebilirlerdi fakat 4 farklı oyuncudan 17 ve üstü sayı performansı ve Harden’dan hayat öpücüğü niteliğindeki blok onları üst tura taşıdı.

Lakers’ın kağıt üstünde önde olduğu bir seriye gidiyoruz fakat sürprizlere açık olduğunu da söylemek istiyorum. Burada Lakers’ın serisinin erken bitmesi ve Houston’ın hiç dinlenmemiş olması önemli bir etken olacak. Bu durum serinin kilidini kıracak noktaya bile uzayabilir. Ama her şeyden önce Houston’ın Lakers’a ters gelen bir takım olduğunu düşünüyorum. Bu sezon 4 kez karşılaştılar ve 2-2’lik bir durum var. Ben bu maçta Houston’ın oyunun içinde kalmasını bekliyorum. Maçı zorlayacaklarını düşündüğüm için handikaplı şekilde tercih edeceğim.

Eksikler:

LA Lakers:
Houston:

İddaa Oranı: MS 2 (+8.5) – 1.40
Bets10 Oranı: MS 2 (+10.5) – 1.47Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Boston Celtics – Miami Heat İddaa Tahmini 26.09.20 (Basket Guru)

NBA Batı Konferansı yarı final serisi 5. maçında Boston Celtics Cumartesi saat 03:30’da Miami Heat …