Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Ludwigsburg – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 24.05.24

Ludwigsburg – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 24.05.24

Almanya easyCredit BBL çeyrek final serisi 4. maçında Ludwigsburg Cuma günü saat 21:30’da FC Bayern Munich ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda ev sahibi lehine 6.5 handikap belirlemişler. 

Ludwigsburg normal sezonu 8. sırada bitirmiş olmasına rağmen seriye beklenenden iyi başladı. Saha avatajına sahip olmamalarına rağmen ilk maçı deplasmanda 98-102 ile geçmeyi bilmişlerdi. Bu sayede de servis kırdılar. Ancak üst üste serinin son 2 maçını hem deplasmanda hem de evlerinde çift haneli farklarla kaybettiler. Buradaki son maçta yan, 3. maçta da 11 sayı fark yemişlerdi. 73 sayıda kaldıkları o maçta Melson 24 sayı, 4 asist ve Roberson 17 sayı, 5 ribaund ile ayakta kalan isimlerdi.

Normal sezonu lider olarak tamamlayan Bayern, seriye soğuk bir duşla başlamış ve evinde 4 sayı ile kaybederek rakibe kaptırmıştı saha avantajını. Ancak sonrasında kalitesini tam anlamıyla konuşturdu ve rakibi hem içerde 16 sayı hem de deplasmanda 11 sayı farkla geçerek 2-1 üstünlüğü ele geçirdi. Artık saha avantajı onlara geçti tekrar. Yani bu maçı kaybetseler de 5. ve son maçı yine evlerinde oynama şansına sahipler. 

İk takım arasında net bir siklet farkı olduğunu biliyoruz. Bayern de bunu son 2 maçta gösterdi zaten çift haneli farklarla kazanarak. Koç Laso’nun öğrencilerinin Edwards ve Francisco liderliğinde seriyi daha fazla uzatmayacaklarını düşünüyorum. Zaten son maçta burada rakiplerini 11 sayı farkla yenmişlerdi ve bu mental üstünlük ile beraber rakibi umutlandırmadan burada bir kez daha yeneceklerini, handikapı geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-6.5) – 1.43
Hovarda Oranı: MS 2 (-6.5) – 1.62
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 23.06.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Piratas de Quebradillas Pazar günü saat 03:00’da Capitanes de …