Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Wurzburg – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 24.05.24

Wurzburg – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 24.05.24

Almanya easyCredit BBL çeyrek final serisi 4. maçında Wurzburg Cuma günü saat 19:30’da Ratiopharm Ulm ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad ev sahibi lehine 3.5 handikap belirlemişler.

Wurzburg normal sezonu 5. bitirmiş olmasına rağmen play-off’a beklenenden çok daha iyi bir giriş yaptı. Koç Filipovski’nin öğrencileri serinin ilk maçında rakibini deplasmanda yenerek servis kırmış sonrasında ikinci maçta ise fark yemişti yine deplasmanda. Ama ardından evlerindeki ilk maçta yani serinin 3. maçında 3 sayı farkla da olsa tekrar kazanarak 1-2 öne geçtiler ve artık evlerindeki bu maçı da kazanarak yarı final biletini kapacak duruma geldiler! 

Geçen sezonun şampiyonu Ulm ise sezonu 4. sırada bitirerek play-off’a saha avantajıyla girmeyi başarmıştı. Fakat daha ilk maçtan evinde kaybederek, hem de 13 sayı fark yiyerek bu avantajı yitirmiş oldu. İkinci maçı evinde bir sürprize daha izin vermeden tam 36 sayı farkla kazansa da deplasmandaki ilk maçı da kaybetti ve bu nedenle de deplasmanda tamam mı devam mı maçına çıkacak. Hedefleri bu maçı kazanarak seriyi son maç için tekrar evlerine taşımak olacak. 

Seri başladığında hem saha avantajı hem de kadro kalitesi anlamında rakibinden önde olan Ulm favori konumundaydı. Ancak bu durumu sadece serinin evlerindeki 2. maçında parkeye yansıtabildiler. Şimdi deplasmanda tamam mı devam mı diyecekler. Ben işin burada bitmesine izin vermeyeceklerini, son maçı 3 sayı ile kaybettikten sonra bu kez buradan bir galibiyet çıkararak seriyi 5. ve son maça, tekrar Ulm’a taşıyacaklarını öngörüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-3.5) – 1.47
Betroad Oranı: MS 2 (-3.5) – 1.64
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Real Madrid İddaa Tahmini 12.06.24

İspanya Liga Endesa final serisi 3. maçında UCAM Murcia Çarşamba günü saat 21:30’da Real Madrid …