Anasayfa / Bay Hawks / Manawatu Jets – Bay Hawks İddaa Tahmini 20.06.21

Manawatu Jets – Bay Hawks İddaa Tahmini 20.06.21

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Manawatu Jets Pazar saat 06:00’da Bay Hawks ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibi lehine 11.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Jets 11 maçın ardından sadece 3 galibiyet alabildi ve ligin zayıf halkalarından biri konumundalar. Son 2 maçlarını üst üste kaybetmelerinin yanı sıra evlerindeki 4 maçtan ikisini de kaybettiklerini, iç sahada da durumlarının iyi olmadığını belirtelim. Son 2 maçlarını deplasmanda güçlü takımlara karşı oynamışlar, Sharks’a 7 ve Saints’e ise direnememişler, 23 sayı farkla yenilmişlerdi. 77 sayı üretebildikleri o maçta Knight 25 sayı, 6 ribaund, 4 asist ve McCullough 16 sayı, 4 ribaund ile direnen isimler olmuşlardı.

Hawks ise ligin kalbur üstü takımlarından biri, 11 maçlarından 8 tanesini kazandılar ve kendilerine 3. sırada yer buldular. Ayrıca son 4 maçlarını üst üste kazandıklarını, tam anlamıyla istim üstünde olduklarını da unutmayalım. Son deplasman maçlarında ise 4 Haziran’da konuk oldukları Bulls’u 73-110 gibi net bir skorla yenmişlerdi. 18 Haziran’daki son maçlarında ise denk rakiplerinden Wellington’u konuk etmişler, 88-82 ile kazanmışlardı. Walker 20 sayı ve Harris 18 sayı ile o maçın kahramanları olmuşlardı.

İki takım arasında puan tablosunda gördüğümüzün tam bir yansıması olarak ciddi bir kalite ve seviye farkı var. Son haftalarda formda bir performans sergileyen, 4 maçını da üst üste kazanan Hawks’ın deplasmanda olmasına rağmen vasat rakibi karşısında hata yapmayacağını, kazanırken çift haneli farklara da ulaşabileceklerini düşünüyorum. Ayrıca alternatif olarak Jets’in savunmada yaşadığı sorunları düşünerek Hawks’ın Walker liderliğinde kendileri için açılan baremi de aşacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (-11.5) – 1.88
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Euroleague basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Fenerbahçe Beko – FC Barcelona İddaa Tahmini 26.10.21

Turkish Airlines Eurolegue 6. hafta mücadelesinde temsilcimiz Fenerbahçe Beko Salı saat 20:45’de FC Barcelona ile …