Anasayfa / Genel / Memphis Grizzlies San Antonio Spurs Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 28 Nisan 2017

Memphis Grizzlies San Antonio Spurs Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 28 Nisan 2017

NBA playoffları Batı Konferansı’nda Memphis Grizzlies ile San Antonio Spurs takımları 6. Maç için sahada olacak. San Antonio Spurs maçı kazanıp seriye son vermek Memphis Grizzlies ise kendi sahasındaki bu maçı kazanıp umudunu son maça taşımak isteyecektir. Memphis Grizzlies San Antonio Spurs maçı gece yarısı 04:30’da başlayacak. FedExForum Arena’da oynanacak olan maçın iddaa kodu 960. Maçta hadikaplar 4.5 sayı ile ev sahibi Memphis Grizzlies tarafında. İddaa maç için alt-üst baremini 190.5 olarak belirlemiş. Bu maçı kazanan takım Batı Konferansı’nda yarı finale çıkıp Oklahoma’yı eleyen Houston Rockets ile mücadele edecek.

Şu an için Memphis Grizzlies San Antonio Spurs serisinde Spurs’un 3-2’lik üstünlüğü söz konusu. Bu seride hiçbir takım deplasmanda maç kazanamadı. Zaten her iki takım da kendi salonlarında iyi atmosferler yaratabilen takımlar olduğu için bu sonuç çok şaşırtıcı değil. Bu tip serilerde Spurs gibi büyük takımlar seriyi daha fazla uzatıp takıma kondisyon anlamında zarar vermek istemez. Houston gibi yıpratıcı bir maç öncesinde biraz daha dinlenmek isteyeceklerdir. Üstelik bu seviyelerde oynanan her yeni maç yeni bir sakatlık riski demek. Deplasmanda maç kazanamama sersinin bu gece sona ermesini bekliyorum. Aslında bu iki takım da ekol olarak birbirine çok benzer oyun stillerine sahipler. San Antonio Memphis’in oynamak istediği oyunu yıllardan beri tecrübesiyle pratik olarak sahaya çok iyi yansıtıyor. Memphis ise Conley eğer gününde değilse hücum anlamında tıkanabilen bir takım. Bu sene Conley’i Gasol ve Randolph desteklemeye çalıştı. Carter ilerleyen yaşına rağmen zaman zaman takıma katkı yapmaya çalışan bir diğer isim.

Bu iki takım normal sezonda 4 defa karşı karşıya geldi. Bu maçları da tıpkı playofflarda olduğu gibi kendi sahasında oynayan takımlar kazandı. Düşük skorlu bir maç bekliyorum. San Antonio’yu bir adım önde görsem de öncelikli tercihim 190.5 bareminden ALT.

İddaa Oranı: 190.5 ALT / 1.70

Bets10 Oranı: 190.5 ALT / 1.91Hakkında Kaan Yılmaz

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini (2) 27.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 02:00’de Orlando Magic ile Rocket Mortgage …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir