Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Metropolitan Levallois – LDLC Asvel Villeurbanne İddaa Tahmini 09.01.23

Metropolitan Levallois – LDLC Asvel Villeurbanne İddaa Tahmini 09.01.23

Fransa Betclic ELITE Pro A 16. hafta mücadelesinde Metropolitan Levallois Pazartesi günü saat 22:00’da LDLC Asvel Villeurbanne ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 4.5 handikap belirlemişler.

Levallois koç Collet yönetiminde ve 2023 NBA draftının potansiyel bir numarası Wembanyama liderliğinde ligin en dikkat çeken, en iyi basketbol oynayan takımlarından biri bus ezon. Nitekim 15 maçtan 11 tanesini kazandılar ve zirve takiplerini sürdürüyorlar. Ayrıca evlerindeki performansları da çok iyi, son 5 maçlarından 4 tanesini kazandılar, evlerini kale gibi koruduklarını söyleyebiliriz. O tek mağlubiyeti de uzatma sonunda Monaco karşısında almışlardı. 

Son şampiyon Asvel ise bu sezon ne Pro A ne de Euroleague’de beklentileri karşılayabilmiş değil. Son 2 maçlarını Euroleague’de oynamışlar, içerde denk rakiplerinden Alba’ya 12 sayı farkla ve deplasmanda Efes’e 6 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Ligde ise biraz toparlandılar, son 3 maçlarını üst üste kazandılar ve bu sayede 9 galibiyete ulaşarak zirveden uzak kalsalar da en azından 4. sıraya biraz daha yaklaşmışlardı. 

İki takım arasında kağıt üstünde kadro kalitesi ve rotasyon derinliği anlamında farklar olsa da sahada oynanan basketbol anlamında işin rengi farklı. Levallois çok daha diri, moralli ve iyi basketbol oynayan, istikrarlı bir takım. Ayrıca evlerini de kale gibi koruyorlar. Euroleague’de üst üste yenilgiler alarak hem mental hem de fiziksel anlamda yıpranmış bir şekilde buraya gelecek Asvel’i böyle yakalamışken fırsatı değerlendirmek isteyeceklerini, kolay pes etmeyeceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (+4.5) – 1.47
intobet Oranı: MS 1 (+4.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Euroleague iddaa tahmin ve analizleri

Olympiakos – Maccabi Tel Aviv İddaa Tahmini 27.01.22

Turkish Airlines Euroleague 21. hafta mücadelesinde Olympiakos Cuma günü saat 22:30’da Maccabi Tel Aviv ile …