Anasayfa / Adriyatik Ligi / Günün İddaa Kuponu 09.01.23

Günün İddaa Kuponu 09.01.23

Pazertesi programında Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi, Adriyatik Ligi, Fransa Betclic ELITE Pro A sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Galatasaray NEF – Yukatel Merkezefendi Belediyesi : MS 2 (+10.5) – 1.59 (İddaa) & MS 2 (+11.5) – 1.62 (intobet)

Her ne kadar Galatasaray saha avantajı ve daha kaliteli, geniş rotasyonu ile maçın favorisi olsa da Merkezefendi’nin de ne kadar tehlikeli bir takım olduğunu son haftalarda gördük. Evlerinde Fenerbahçe ve Telekom gibi iki zirve takımını devirmişlerdi. Bu maçta da Heidegger, Rogkavopoulos, Hamilton üçlüsünün liderliğinde Galatasaray’a taraftarlarının önünde zor anlar yaşatacaklarını, kaybetseler de kolay teslim olmayacaklarını ve çift haneli farklar yemeyeceklerini düşünüyorum. 

Studentski Centar – KK Zadar : ÜST (173.5) – 1.63 (İddaa) & ÜST (173.5) – 1.82 (intobet)

İki takım arasında puan tablosuna da yansıdığı şekilde öyle önemli farklar yok. Bu nedenle de kimin kazanacağını kestirmek bence zor. Diğer taraftan son haftalarda daha net gördüğümüz üzere iki takım da benzer bir basketbol sergiliyorlar, yüksek tempoda oynuyorlar ve savunmaları genelde yumuşak kalıyor. Bu maçta da birbirlerinin zaaflarını yine açık alanda koşarak cezalandıracaklarını, kolay sayılar bularak bizlere bol skorlu, keyifli bir maç izleteceklerini tahmin ediyorum. 

Metropolitan Levallois – LDLC Asvel Villeurbanne : MS 1 (+4.5) – 1.47 (İddaa) & MS 1 (+4.5) – 1.67 (intobet)

İki takım arasında kağıt üstünde kadro kalitesi ve rotasyon derinliği anlamında farklar olsa da sahada oynanan basketbol anlamında işin rengi farklı. Levallois çok daha diri, moralli ve iyi basketbol oynayan, istikrarlı bir takım. Ayrıca evlerini de kale gibi koruyorlar. Euroleague’de üst üste yenilgiler alarak hem mental hem de fiziksel anlamda yıpranmış bir şekilde buraya gelecek Asvel’i böyle yakalamışken fırsatı değerlendirmek isteyeceklerini, kolay pes etmeyeceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: 3.81
intobet Oranı: 4.92Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

ABA League iddaa tahmin ve analizleri

FMP Beograd – Kızıl Yıldız İddaa Tahmini 29.01.23

Adriyatik Ligi 17. hafta mücadelesinde FMP Beograd Pazar günü saat 17:00’da Kızıl Yıldız ile karşılaşacak. …