Anasayfa / Correcaminos / Mineros – Correcaminos İddaa Tahmini 14.09.23

Mineros – Correcaminos İddaa Tahmini 14.09.23

Meksika Ligi Doğu grubu mücadelesinde Mineros Perşembe günü saat 05.05’de Correcaminos ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 175.5 olarak açıklamışlar.

Mineros son dönemde toparlanma sinyalleri veren grubun orta şekerli takımlarından birisi. Üst üste 2 maçlarını kaybettikleri için 3 galibiyette kalmışlardı ama dün yine bu sahada oynanan maçta rakiplerini etkili bir hücum performansı eşliğinde 92-85’lik skorla geçerek 4. galibiyetlerine ulaştılar ve hedefledikleri ilk 4 yarışından kopmamış oldular. Bu maçtan önceki 2 maçta da hücum odaklı basketbolu sürdürdüklerini, bizlere 197 ve 172 sayı izlettiklerini hatırlatalım.

Correcaminos ise grubun en zayıf halkası. Son 5 maçlarını üst üste kaybettiler ve zaten toplamda çıktıkları 9 maçtan da sadece 1 galibiyet elde edebildiler… Diğer yandan son 3 maçlarından ikisinde gelen mağlubiyetler dışında bir diğer ortak nokta da yüksek tempo ve bol skordu, bizlere sırasıyla 197 ve 177 sayı izletmişlerdi. Son olarak, yani dün yine bu sahada rakiplerine karşı direnseler de sonunu getirememişler ve 92-85 ile kaybetmişlerdi.

Daha dün yine bu sahada karşılaşmıştı takımlar. O maçta Mineros evinde oynamanın avantajını iyi kullanarak tempoyu istediği gibi dikte etmiş ve rakibin savunma zaaflarını tam sahada daha rahat cezalandırmıştı. Bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum, Correcaminos’un savunma direncinin yine düşük olacağını, rakibe atarak karşılık vermeye çalışacağını tahmin ediyorum. Bu nedenle de tercihim yine toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (175.5) – 1.59
intobet Oranı: ÜST (175.5) – 1.69
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Tenerife İddaa Tahmini 30.09.23

İspanya Liga Endesa 3. hafta mücadelesinde UCAM Murcia Cumartesi günü saat 21:45’de Tenerife ile karşılaşacak. …