Anasayfa / Halcones Xalapa / Halcones Xalapa – Libertadores İddaa Tahmini 14.09.23

Halcones Xalapa – Libertadores İddaa Tahmini 14.09.23

Meksika Ligi mücadelesinde Halcones Xalapa Perşembe günü saat 05:00’da Libertadores ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.52 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.71 olarak belirlemiş. 

Xalapa sadece Doğu grubunun değil tüm ligin en iyi takımlarından birisi, son dönemde de çok formdalar. Son 5 maçlarının tamamını kazandılar ve bu sayede de 7 galibiyete ulaşarak kendilerine 2. sırada yer buldular, lider Regia’yı bir adım geriden takip ediyorlar. Diğer yandan evlerindeki son 3 maçlarını da kazandıklarının altını çizelim. Nitekim son olarak 13 Eylül’de yani daha dün burada konuk ettikleri Libertadores’i zor da olsa 88-85 ile geçerek seriyi sürdürmüşlerdi.

Libertadores ise Batı’da ikinci sırada yer alan bir ekip ancak son 3 maçlarından ikisini kaybettiler ve cepten yemeye devam ettiler. Buna rağmen 9 maçtan topladıkları 6 galibiyetle kendilerine Batı’da 2. sırada yer bulmuş durumdalar. Deplasman karnelerine bakacak olursak son 2 maçlarını kayıpla geçtiklerini görebiliriz; önce Correcaminos’a son nefeste 1 sayı ile sonra da daha dün bu sahada direnseler de sonunu getiremedikleri maçta Xalapa’ya 88-85 ile kaybetmişlerdi. 

Açıkçası bu kadar yakın oynanacak iki maçta farklı bir sonuç beklemeyeceğim. Evet Libertadores ilk maçta güçlü rakibine karşı iyi direnmiş ve kazanma şansını da elde etmişti ama bu maçta ders çıkartıp daha iyi basketbol oynayacak olan Xalapa’nın rakibine yine fırsat vermeyeceğini, liderlik yarışından uzaklaşmamak adına yüksek motivasyonla kazanacağını düşünüyorum. İlk maçta Libertadores’in sergilediği direnci de göze alarak handikap riskine girmeyeceğim. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.52
intobet Oranı: MS 1 – 1.71
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Breogan – Baskonia İddaa Tahmini 24.09.23

İspanya Liga Endesa açılış haftasında Breogan Pazar günü saat 18:00’da Baskonia ile karşılaşacak. Hem İddaa …