Anasayfa / Fuerza Regia / Fuerza Regia – Plateros İddaa Tahmini 14.09.23

Fuerza Regia – Plateros İddaa Tahmini 14.09.23

Meksika Ligi Doğu grubu mücadelesinde Fuerza Regia Perşembe günü saat 05:00’da Plateros ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda misafir takım lehine 10.5 handikap belirlemişler. 

Regia sadece bu grubun değil tüm ligin en iyi takımlarından birisi. Nitekim son 5 maçlarını üst üste kazandılar ve bu sayede de 8 galibiyete ulaşarak liderlik koltuğunda tek başlarına oturmayı sürdürdüler. Yakaladıkları bu nefi seride rakiplerini birbir geçerken tüm maçlarda çift haneli farkları yakaladıklarının da altını çizelim. Nitekim son sınavlarında, daha yeni, dün burada yine Plateros’u konuk etmişler ve tam 15 sayı farkla dominant bir galibiyet elde etmişlerdi.

Plateros ise aslında üst üste 2 maçını kazanarak kötü gidişe dur demişti ki bu sayede de alt sıralardan kurtularak 3 galibiyete ulaşmışlardı. Ancak son maçlarında, dün yine burada konuk oldukları güçlü Regia karşısında bu çıkışı sürdüremediler ve oyunun iki alanında da mahkum bir performans sergilediler. 87-72’lik skorla kaybederek deplasman karnelerini yine toparlayamadılar. 

İki takım arasındaki seviye farkının ne kadar ciddi bir seviyede olduğunu daha dün yine bu sahada görmüştük. Ev sahibi ekip hem rakibine neredeyse çemberi göstermeyip 72 sayıda tutmuş hem de hücumda verimli bir performans sergileyerek 87 sayı üreterek kazanmayı bilmişti. Açıkçası bu kadar taze bir galibiyet sonrası kendi sahalarında tekrar sürprize izin vereceklerini düşünmüyorum. Bir kez daha çift haneli farklarla net bir galibiyete imza atacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.53
Hovarda Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Bilbao – Andorra İddaa Tahmini 24.09.23

İspanya Liga Endesa açılış haftası mücadelesinde Bilbao Pazar günü saat 18:00’da Andorra ile karşılaşacak. Hem …