Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / MLP Heidelberg – Tigers Tubingen İddaa Tahmini 12.05.24

MLP Heidelberg – Tigers Tubingen İddaa Tahmini 12.05.24

Almanya easyCredit BBL 34. ve son hafta mücadelesinde MLP Heidelberg Pazar günü saat 16:30’da Tigers Tubingen ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misari takım lehine 12.5 handikap belirlemişler. 

Heidelberg son 4 maçını üst üste kaybetti ve bu nedenle de 8 galibiyette kaldı, halen ligde kalmayı garantileyemediler. Bunun için kazanmaları ya da kaybedeceklerse de Merlins’in de kaybetmesi gerekecek çünkü ikili averajda onlardan üstünler. Diğer yandan evlerindeki performanslarına baktığımızda son 4 dönemde üst üste 4 galibiyet aldıklarını ama bu güzel serinin şampiyon Ulm karşısında bozulduğunu belirtelim. 

Tubingen ise uzun süredir maç kazanamıyordu ve sezonun bu kritik döneminde de kaybetmeye devam edince ligden düşmesi kesinleşmiş oldu. Evden uzaktaki son 5 maçlarını üst üste kaybederken rakiplerin tamamından çift haneli farkla yediklerinin de altını çizelim. Son olarak 4 Mayıs’da konuk ettikleri ligin orta şekerli takımlarından Oldenburg’a 16 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. 

İki takım arasında kağıt üstünde ciddi farklar yok ancak Tubingen Pro B’ye düşmeyi garantilemişken Heidelberg’in ile halen şansı var. Kazanırlarsa kendi kaderlerini kendileri belirlemiş olacaklar, ligde kalacaklar. Eğer kaybederlerse o zaman Crailsheim’ın da kaybetmelerini bekleyecekler. Bu nedenle işi riske atmayacağını ve son deplasman maçkarında tüm rakiplerden çift haneli farklar yiyen, ligden düşmesi garantilenen Tubingen’in bu maçta da ayakta kalamayacağını ve handikapı koruyamayacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-12.5) – 1.48
intobet Oranı: MS 1 (-12.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa Pro A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

LDLC Asvel Villeurbanne – Paris Basketball İddaa Tahmini 30.05.24

Fransa Betclic ELITE Pro A yarı final serisi 4. maçında LDLC Asvel Villeurbanne Perşembe günü …