Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Oldenburg – Bamberg İddaa Tahmini 12.05.24

Oldenburg – Bamberg İddaa Tahmini 12.05.24

Almanya easyCredit BBL 34. ve son hafta mücadelesinde Oldenburg Pazar günü saat 16:30’da Bamberg ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.46 olarak açıklamışken Rexbet ise oranı 1.61 olarak belirlemiş. 

Oldenburg son 3 maçından ikisini kaybetmiş olsa da play-in potasındaki yerini garantilemiş durumda. Ludwigsburg’a karşı ikili averajı kaybettikleri için 9. sıradan yukarı çıkma şansları ve Hamburg’a karşı ise ikili averajda üstün oldukları için 9. sıradan aşağı düşme şansları da yok. Diğer yandan iç saha performanslarına bakınca ise işlerin yolunda gittiğini gördük, tam 5 maçtır burada evlerinde kaybetmiyorlar. Son maçta konuk ettikleri lige veda eden Tubingen’i 16 sayı farjkla rahat bir şekilde geçmişlerdi. 

Bamberg ise son 4 maçtan 3 tanesini kazanarak 15 galibiyete ulaştı ve play-in şansını son maça bırakmış oldu. Ancak bunun için önlerinde zor ve karmaşık bir yol var. Öncelikle kendileri kazanmak zorunda ve Hamburg’un da aynı zamanda kaybetmesi gerekecek. Zaten Hamburg’un kazandığı bir senaryoda ne olursa olsun play-in şansları kalmayacak ve tatile çıkacaklar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 3 maçtan ikisini kaybettiklerini gördük, Ulm’dan 16 sayı ve Alba’dan 6 sayı fark yemişlerdi. 

İki takım arasında bana göre kağıt üstünde de son haftalarda oynanan basketbol seviyesi anlamında da farklar var. Oldenburg’un daha derli toplu, oyunun savunma tarafında da Bamberg’dden daha iyi iş çıkaran bir takım olduğunu biliyoruz. Her ne kadar 9. sırada yer almaları kesinleşmiş olsa da play-in’e hazırlıkniteliğinde bu işi ciddiye alacaklarını, iddiası kalmamış rakip karşısında handikaptan bağımsız hanelerine bir galibiyet daha yazdıracaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.46
Rexbet Oranı: MS 1 – 1.61
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Slovenya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Helios Suns – Cedevita Olimpija İddaa Tahmini 24.05.24

Slovenya Ligi final serisi ilk maçında Helios Suns Cuma günü saat 19:15’de Cedevita Olimpija ile …