Anasayfa / Bakken Bears / Naestved – Bakken Bears İddaa Tahmini 22.05.23

Naestved – Bakken Bears İddaa Tahmini 22.05.23

Danimarka Ligi final serisi 5. maçında Naestved Pazartesi günü saat 20:15’de Bakken Bears ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda ev sahibi lehine 7.5 handikap belirlemişler.

Naestved sezon içerisinde dişli bir takım olduğunu gösterip zirveyi zorlamış olsa da burada final serisinde Bakken ile aralarındaki kalite ve seviye farkı net olarak ortaya çıkmıştı. Zaten saha avantajı ile başlayamadıkları serideki ilk 3 maçı da üst üste kaybettiler. İçerrdeki tek maçta 14 sayı fark yerken deplasmandaki 2 maçta ise 18 ve 12 sayı farkla kaybetmişlerdi. Son maçı deplasmanda 12 sayı farkla kaybederken DuBose 27 sayı, 10 ribaund ve Chatman 17 sayı, 7 ribaund ile direnmişler ama yetersiz kalmışlardı.

Normal sezonu lider bitiren Bakken ise play-off’da beklentleri karşıladı şuana kadar, yollarına sorunsuz devam ediyorlar ve bu seride de ilk 3 maçın ardından süpürgeyi dolaptan çıkardılar artık! Burada deplasmanda tekrar kazanmaları durumunda seriyi süpürerek şampiyonluk kupasını müzelerine götürecekler. Buradaki son maçı 69-83 ile kazanmışlar, serideki son maçta ise 18 Mayıs’ta konuk ettikleri rakiplerini 86-74 ile geçmişlerdi. O maçta Jukic 26 sayı, 4 ribaund, 4 asis ve Evans 19 sayı, 7 ribaund ile galibiyeti getiren başlıca isimlerid. 

İki takım arasındaki kalite ve seviye farkını zaten normal sezondan da biliyorduk ama burada final serisinde 3 maç üst üste oynadıkları için daha net görmüş olduk! Bakken rakibini 3 maçta da, iki kere evinde bir kere de deplasmanda, ezerek yenmeyi bildi. Şimdi daha fazla seriyi uzatmak istemeyeceklerini düşünüyorum ve rakibi umutlandırmadan ama bu kez biraz daha rölantiye alarak kaznacaklarını tahmin  ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-7.5) – 1.57
Hovarda Oranı: MS 2 (-7.5) – 1.73
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Çekya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

BK Opava – Decin İddaa Tahmini 28.05.23

Çekya Ligi final serisi 2. maçında BK Opava Pazar günü saat 18:10’da Decin ile karşılaşacak. …