Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Nancy – Gravelines İddaa Tahmini 14.01.23

Nancy – Gravelines İddaa Tahmini 14.01.23

Fransa Betclic ELITE Pro A 17. hafta mücadelesinde Nancy Cumartesi günü saat 22:00’da Gravelines ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 160.5 olarak açıklamışlar.

Nancy ligin yeni takımlarından birisi ve ana hedefleri ligde kalmak kuşkusuz. Şuana kadar nispeten bu hedef doğrultusunda iyi yoldalar diyebiliriz, 5 galibiyet toplayabildiler ama düşme potasından sadece averajla uzaktalar. Yani tehlikeli sularda yüzmeye devam ediyorlar. Bunun yanında son 4 maçlarını üst üste kaybettiler ve bir hayli formsuzlar. Bu maçların son üçünde de ortak noktalar yüksek tempo ve bol skordu. Sırasıyla 170, 178 ve 174 sayı üretilmişti o maçlarda. 

Gravelines ligin orta altı takımlarından birisi. 16 maçlarından 7 tanesini kazandılar ve kendilerine 12. sırada yer bulabildiler. Play-off yarışından da düşme hattında da 2 adım uzaktalar, aslında hedefledikleri yerdeler, tuzları kuru takımlardan biri konumundalar. Bunun beraber evden uzakta maç kazanmakta çok zorlandıklarını biliyoruz. Bir diğer önemli konu da son 2 deplasman maçlarını kaybederken bizlere yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izletmeleriydi. Sırasıyla 171 ve 194 sayı üretilmişti o maçlarda.

Açıkçası iki takım arasında puan tablosunun aksine öyle önemli farklar yok. İki takımın da ana hedefi düşme potasından uzakta durabilmek. Bu yolda Nancy adına maçın önemi çok daha büyük. Hem evlerinde oynuyorlar hem de düşme hattından sadece averajla uzakta kaldıkları için de şiddetle galibiyete ihtiyaçları var. Bu nedenle de kendi oyunlarını oynayıp tempoyu forse edeceklerini, rakibin zayıf savunması karşısında sorun yaşamayacaklarını, Gravelines’ın da onlara savunma ile değil atarak karşılık vereceğini düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (160.5) – 1.56
intobet Oranı: ÜST (160.5) – 1.71
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Bnei Herzliya – Galil Elyon İddaa Tahmini 30.01.23

İsrail Winner Ligi 15. hafta mücadelesinde Bnei Herzliya Pazartesi günü saat 20:45’de Galil Elyon ile …