Anasayfa / Genel / Nba All Star Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 20 Şubat 2017

Nba All Star Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 20 Şubat 2017

Nba‘de şov zamanı. Bu sene New Orleans şehrinde düzenlenen Nba All Star şöleni, özel yarışmalar, ünlüler maçı, Yükselen Yıldızlar maçı ve Batı-Doğu karması maçlarını kapsıyor. Milyonlarca kişinin ekranlara kilitleneceği bu çok özel şovun Türkiye’deki yayıncısı TV8,5 oldu. Cuma gecesi Yükselen Yıldızlar maçını, Cumartesi günü özel yarışmaları, Pazar gecesi ise saat 04:00’te All Star maçını verecekler.

Batı konferansı ile Doğu konferansını karşı karşıya getirecek olan maçın yine yüksek skorlu, yüksek tempolu geçmesini bekliyorum. Nba All Star maçının iddaa oranlarında, özellikle alt üst baremlerine baktığımız zaman zaten bunun yansımalarını görebiliyoruz. İddaa bu maç için üst baremi olarak henüz bir sayı belirlemiş değil; fakat yurtdışında rakamlar neredeyse 350’ye yaklaşıyor. Maçın handikapları ise her sene olduğu gibi yine Doğu konferansında. Bu sene Batı konferansı maçın yine favorisi durumunda. Doğu takımına 5.5 sayılık bir handikap verilmiş. Batı takımının düz kazanma oranı 1.30.

Maç şov havasında geçtiği için taraf bahsi açısından kesin konuşmanın yanlış olduğunu düşünüyorum. Güzel smaçların, güzel hareketlerin kovalandığı, taraftarlara güzel bir görsel şölen sergilemenin esas olduğu bir organizasyonda ben sembolik bahis tercihlerine yönelmenizi öneriyorum. Evet son yıllarda Batı’nın büyük üstünlüğü var ve kadro olarak daha ağır basıyorlar ama yine de hiç savunmanın olmayacağı bir maçta her türlü sonuç çıkabilir düşüncesindeyim. Takımlar sadece son çeyreğin son 5 dakikasında savunma sertliğini bir parça arttıracaklardır. Bu tip maçlarda 15-20 sayılık farklar bile 2 dakika içinde eriyebiliyor. Hemen takımların kadrolarına göz atalım.

Batı konferansında ilk 5’te Durant, Curry, Harden, Davis, Leonard. Doğu ilk 5’inde ise Lebron, İrving, DeRoozan, Butler, Antetokounmpo bulunuyor. Görüldüğü gibi kadro kalitesi olarak Batı biraz daha güven veren bir yapıda. Ayrıca yedeklerde Westbrook, Green, Thompson, Gasol gibi oyuncuları var. Doğu yedeklerinde ise Wall, Thomas, Carmelo Antony, George dikkat çekiyor. İddialı olmamakla beraber Batı’yı bir parça önde görüyorum. Handikaplı tercihi riskli buluyorum, tercihim Batı’nın handikapsız kazanacağı yönünde.

İddaa Oranı: 1.30

Bets10 Oranı: 1.46Hakkında Kaan Yılmaz

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

New York Knicks – Toronto Raptors İddaa Tahmini (2) 22.12.22

NBA normal sezon mücadelesinde New York Knicks, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 03:30’da Toronto Raptors ile Madison …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir