Anasayfa / Avustralya Ligi / NZ Breakers – Illawarra Hawks İddaa Tahmini 19.01.23

NZ Breakers – Illawarra Hawks İddaa Tahmini 19.01.23

Avustralya Ligi mücadelesinde NZ Breakers Perşembe günü saat 09:30’da Illawara Hawks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 8.5 handikap belirlemişler.

Breakers ligin iddialı takımlarından birisi. 22 maçlarından 13 tanesini kazandılar ve son maçlarını üst üste kaybetmelerine rağmen halen 3. sırada yer alıyorlar. Son 2 iç saha maçlarını üst üste, beklenmedik şekilde kaybetmişlerdi. Önce play-off ekiplerinden Melbourne karşısında 65-77 ile sonra da denk rakiplerinden Taipans karşısında son topta 2 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. 

Hawks ise ligin en zayıf halkası bu sezon. 23 maçtan sadece 2 galibiyet çıkarabildi ve sezonun geri kalanını sadece prestij için, formalite icabı oynuyorlar diyebiliriz. Ayrıca bu sezon deplasmanda oynadıkları 12 maçın tamamını kaybettiklerinin de altını çizelim. Bu maçlarda rakipler onlara ortalamada 14 sayı farkla üstünlük kurmuşlardı. Son 2 deplasman maçlarında ise güçlü rakiplere karşı beklenmedik şekilde direnmişler, Taipans’a da Sydney’e de 5e’er sayı farkla yenilmişlerdi. 

Puan tablosunda da görebileceğimiz üzere iki takım arasında bariz bir seviye ve kalite farkı var. Breakers ligin iddialı takımlarından birisi. Evet son 3 maçlarını üst üste kaybettiler ama bu onların artık reaksiyon göstermesini de gerektiriyor aynı zamanda. Hawks’ın bu sezon deplasmanda çıktığı 12 maçın tamamını kaybetmesi ve ortalama 14 sayı fark yemiş olması da çok önemli bir kriter. Reaksiyon göstermek isteyen Breakers için tam aradığı rakip diyebiliriz, handikapı geçip kazanmalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.53
intobet Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

FC Bayern Munich – Telekom Bonn İddaa Tahmini 05.02.23

Almanya easyCredit BBL 19. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich Pazar günü saat 22:30’da Telekom Bonn …