Anasayfa / Alba Berlin / Oldenburg – Alba Berlin İddaa Tahmini 22.06.20

Oldenburg – Alba Berlin İddaa Tahmini 22.06.20

Almanya easyCredit BBL yarı final serisi ilk maçında Oldenburg Pazartesi saat 21:30’da Alba Berlin ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 166.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 164.5 olarak belirlemiş.

Oldenburg turnuvanın ilk maçında, grup bölümünde Ulm’a farklı kaybettikten sonra hızlıca silkelenip kendisine geldi ve sonraki hiçbir maçını kaybetmedi. Çeyrek finaldeki iki maçta da dişli rakipleri Bamberg’i 81-86 ve 89-75’lik skorlarla geçerek adlarını yarı finale yazdırmışlardı. Boothe – Mahalbasic ikilisinin boyalı alandaki efektif skor üretimlerinin yan sıra Paulding’in de kısa rotasyonuna getirdiği istikrarlı skor katkısı onları her zaman 80-85 bandında skor üretebilen bir takım konumuna getirmiş durumda.

Alba ise yarı finale gelene kadar hiç maç kaybetmedi. Koç Reneses geniş ve kaliteli kadrosunu çok iyi yöneterek her oyuncusunun etinden sütünden faydalandı. Pandemi nedeniyle sezon askıya alınmadan önce olduğu gibi yüksek tempoda oynayan ve rahat skor üreten Alba, savunmada da bir çok takım gibi verilen aranın da etkisiyle epey yumuşamış durumda. Çeyrek finalde Gottingen karşısında oynadıkları iki maçta sırasıyla 161 ve 173 sayı izlemiştik. Hermannsson, Siva, Erikssonn, Sikma, Nnoko ve Giedraitis gibi önemli skor opsiyonlarına sahipler.

Kağıt üstünde Alba kadro kalitesi ve derinliği ile bir adım önde görünse de son çeyrek final maçında zayıf rakipleri Gottingen karşısında oynadıkları oyun kafalarda soru işareti bırakmıştı. Oldenburg ise daha formda ve daha iyi bir görüntü verdi dişli Bamberg karşısında. Bu zorlu maçta iki takımın da kaliteli hücum silahlarına güvenmeyi tercih edeceğim. Hem içeriden hem de dışarıdan rahat skor üreten ve yüksek tempoda oynayan bu takımların karşılıklı olarak 85 baremini zorlamalarını bekliyorum. Bu nedenle de tercihim üst seçeneği olacak.

İddaa Oranı: ÜST (166.5) – 1.45
Bets10 Oranı: ÜST (164.5) – 1.45
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Pınar Karşıyaka – Büyükçekmece İddaa Tahmini 19.09.20

Pınar Cup turnuvasının son gününde ev sahibi Pınar Karşıyaka Cumartesi saat 16:00’da Büyükçekmece ile karşılaşacak. …