Anasayfa / Genel / Oldenburg – Bayreuth Maçı İddaa Tahmini 16 Mayıs 2017

Oldenburg – Bayreuth Maçı İddaa Tahmini 16 Mayıs 2017

Oldenburg - Bayreuth Maçı İddaa Tahmini 16 Mayıs 2017
Oldenburg – Bayreuth Maçı İddaa Tahmini 16 Mayıs 2017

Almanya BBL‘de play-off serilerinin en tempolu ve keyifli geçeninde 2-1 önde olan Oldenburg 16 Mayıs Salı günü saat 20:00’de Bayreuth‘u tekrar ağırlayacak.

Serinin en kritik maçlarından birinin detaylarına geçmeden baremleri inceleyelim. En iyi bürolardan biri olan Bets10‘da deplasman takımı lehine 7.0 handikap açılmışken toplam sayı limiti de 165.5 olarak set edilmiş. İddaa‘da 821 koduyla açılan maçta deplasman takımı lehine 6.5 handikap set edilirken toplam sayı limiti de 165.5 olarak set edilmiş.

OLDENBURG Son Darbeyi Evinde Vurmak İstiyor

Oldenburg  seri boyunca müthiş bir hücum performansı sergiledi ki son maçta da tam 94 sayı attı. Amerikalı keskin nişancı Frantz Massenat ve tecrübeli oyun kurucu Chris Kramer liderliğinde sürekli üretim içerisindeler. Pota altında da Amerikalı uzun Brian Qvale‘in devrede olduğu maçlarda daha az sorun yaşadılar. Ancak savunmada seri boyunca zorlandılar ki özellikle son maçta 94 atmalarına rağmen 98 sayı gördüler potalarında. Rakibin temel skorerlerini yanına x-faktörler koymasına engel olamadılar ve en önemlisi boyalı alan savunmasında sınıfta kaldılar.

BAYREUTH Bir Kez Daha Tamam mı Devam mı Diyecek

Koç Korner’in ekibi ev sahibi avantajını kaybettikten sonra 2-0 da geriye düşmüş ve sonrasında ilk tamam mı devam mı maçını kendi sahasında kazanmayı başarmıştı. O maçta da serinin tamamında olduğu gibi takımlar savunmayı geri planda tutup kim daha çok atarsa kazansın mantığı ile mücadele etmişlerdi. Bu maçta da takımın yıldızları Joseph Lewis ve Assem Marei dışında özellikle Amerikalı forvet De’Mon Brooks müthiş bir x-faktör performansı sergiledi. Ondan gelen 24 sayı galibiyetin mimarıydı diyebiliriz.

Oldenburg – Bayreuth İddaa Tahmini

Oldenburg deplasmanda seriyi bitirme şansını kaçırmıştı ama bu sefer evinde kendi taraftarı önünde yakaladığı şansı kaçırmayacaktır ve seriyi uzatmayacaktır. Ama Bayreuth‘un da yine kolay pes etmeyeceğini ve bu nedenle bizlere tekrar bol skorlu bir maç izleteceklerini düşünüyorum.

Güven indeksi: 9/10

İddaa ÜST (165.5) / 1.70

Bets10 Oranı: ÜST (165.5) / 1.90Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini (2) 27.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 02:00’de Orlando Magic ile Rocket Mortgage …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir