Anasayfa / Çağdaş Bodrum / Onvo Büyükçekmece – Çağdaş Bodrumspor İddaa Tahmini 16.09.23

Onvo Büyükçekmece – Çağdaş Bodrumspor İddaa Tahmini 16.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında düzenlenen Göl Cup turnuvasında ev sahibi Onvo Büyükçekmece Cumartesi günü saat 16:00’da Çağdaş Bodrumspor ile karşılaşacak. intobet ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.67 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Büyükçekmece koç Çıvgın ile yola devam ederken kadrosunu büyük ölçüde yeniledi, özellikle yabancılarını. Crawford’un ayrılmasıyla beraber artık 3 tane topa yön veren kısa ile yeni bir sisteme geçtiler. Perez, Ray, Reed takımın en güvendikleri skor opsiyonları. Yanlarında ise Bruinsma gibi şut tehditi yüksek bir uzun forvet ve çember altında etkili bir 5 numara Upson var. Bu turnuvadaki ilk maçlarında ise ligin bir diğer yeni ekibi Samsunspor’u 82-75’lik skorla geçmeyi bilmişlerdi.

Bodrumspor ise ligimizn yeni takımlarından birisi. Koç Arslan yönetiminde kadrolarını BSL seviyesinde güncellemeye çalıştılar. Warren ile yola devam ederken yeni 5 kişilik yabancı rotasyonlarına Jaron Johnson, Artis, Alibegovic ve Ben Moore’u eklediler. Hazırlık döneminde aslında beklentileri karşıladılar ve ana hedeflerinin ligde kalıcı olmak olduğunu hatırlattılar. Buradaki ilk maçlarında ise kendileri gibi ligin yeni takımlarından biri olan Samsunspor’u 14 sayı farkla çok rahat geçmişlerdi. 

Yeni sezonda alt sıralardan uzak durma hedefi ile yola çıkan iki denk takımın kapışmasını izleyeceğiz. Kadrolarına baktığımızda da aslında ciddi farklar yok diyebiliriz. Ancak Büyükçekmece’nin elinde daha etkili bir arka alan olması (Perez, Ray, Reed), Upson’a karşı Bodrumspor’un net bir 5 numara eşleşmesinin bulunmaması ve Büyükçekmece’nin saha avantajı gibi kriterleri düşündüğümüzde onların galibiyetinin bir adım öne çıktığını söyleyeybilirim. Handikap riskine girmeden direkt Büyükçekmece galibiyeti diyeceğim. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Breogan – Baskonia İddaa Tahmini 24.09.23

İspanya Liga Endesa açılış haftasında Breogan Pazar günü saat 18:00’da Baskonia ile karşılaşacak. Hem İddaa …