Anasayfa / Beşiktaş Emlakjet / Paris Basketball – Beşiktaş Emlakjet İddaa Tahmini 21.11.23

Paris Basketball – Beşiktaş Emlakjet İddaa Tahmini 21.11.23

BKT EuroCup A grubu 8. hafta mücadelesinde Paris Basketball Salı günü saat 23:00’da Beşiktaş Emlakjet ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişler. 

Paris bu sezonun flaş ekibi ve koç Ilsalo ile beraber BCL şampiyonu Bonn’un temel oyuncularının tamamını transfer etmek doğru bir hamle olmuş kesinlikle, bunu da EuroCup’da da yedide yedi yaparak kanıtladılar zaten! Pro A ve EuroCup’da evlerinde oynadıkları son 3 maçı da kazandıklarını biliyoruz. Son olarak 8 Kasım’da Hapoel Tel Aviv gibi güçlü bir rakibi tam 27 sayı farkla ezip geçmişlerdi! Shorts, Hifi, Ward, Herrera, Malcolm takımın önemli silahları konumundalar.

Temsilcimiz de bu sezon koç Alimpijevic yönetiminde iyi basketbol oynuyor ve bu gruptaki 7 maçtan 5 tanesini kazanarak da bu iyi basketbolu sonuçlarla süslediler. Ancak son dönemde oyun olarak bir düşüşte oldukları gerçek. Henüz soonuçlara yansımadı çünkü rakipler onların sikletinde değildi. Bodrumspor’u deplasmanda 8 sayı farkla geçebilmişler, evlerinde de son nefeste Petkim’i 4 sayı farkla geçmişlerdi. Geçen hafta EuroCup sahnesinde ise konuk ettikleri sezonun bir diğer flaş takımı Lions’a ise 80-83 ile yenilmekten kurtulamadılar, Akatlar’daki ilk yenilgilerini almış oldular, büyü bozuldu… 

Paris gerek kağıt üstünde kadro kalitesi olarak, gerek de sahada oynanan basketbol anlamında temsilcimizinden üstün bir takım. Bunu yedide yedi yparak da sadece Beşiktaş’a değil, tüm rakiplere göstermiş oldular. Zirve yolundaki rakiplerden biri olan temsilcimiz karşısında da işi son derece ciddiye alacaklarını, son maçlarda kazandığı maçlarda bile zorlanan Beşliktaş’ın ise cevap verse bile maç sonuna kadar oyunun içinde kalamayacağını düşünüyrum. Hifi ve Shorts liderliğindeki Paris’in düşük bir farkla da olsa kazanarak namağlup ünvanını koruyacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.44
intobet Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.65
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Turkish Airlines Euroleague iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – Zalgiris Kaunas İddaa Tahmini 05.12.23

Turkish Airlines Euroleague 12. hafta mücadelesinde Alba Berlin Salı günü saat 22:00’da Zalgiris Kaunas ile …