Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Pau Orthez – Nancy İddaa Tahmini 06.05.23

Pau Orthez – Nancy İddaa Tahmini 06.05.23

Fransa Betclic ELITE Pro A 32. hafta mücadelesinde Pau Orthez Cumartesi günü saat 21:00’da Nancy ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet toplam sayı limitini 160.5 olarak açıklamışlar.

Orthez son dönemde toparlanma sinyalleri verdi, 3 maçtan ikisini kazandılar ve bu sayede de 11 galibiyete ulaştılar. Ancak halen düşme potasında yer alıyorlar. Kendilerinden bir üstteki takımdan ise averajla gerideler ve o takım da bu maçtaki rakipleri Nancy! Diğer taraftan bu 3 maçlık sekanstaki 2 maçta da bizlere yüksek skorlar izletmişlerdi, sırasıyla 166 ve 170 sayı üretilmişti o maçlarda. Evlerindeki son maçta güçlü rakipleri Asvel’i 87-83 ile geçerek onlara soğuk bir duş aldırmışlardı.

Nancy’nin de puan tablosundaki durumu aynı, onlar da 11 galibiyet toplayabildiler ve Orthez ile beraber düşme potasından uzak kalmaya çalışıyorlar. Farklı olan konu ise onlar son dönemde formsuzlar, 4 maçtan 3 tanesini kaybederek geldiler bu deplasmana. Diğer yandan 5 maçlık sekansa baktığımızda ise 4 tanesinde bizlere yüksek skorlar izlettiklerini gördük, sırasıyla 180, 190, 169 ve 167 sayı çıkmıştı o maçlarda. 

Düşme hattını yakından ilgilendiren bir karşılaşma olacak. Kaybeden takımın sezonun geri kalanında ecel terleri dökeceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Son dönemde iki takım da hücum odaklı bir basketbol ortaya koyuyor ve açıkçası savunmalarınn yumuşak kaldığını görüyoruz. Bu maçta da tempo konusunda birbirlerini tetikleyeceklerini, savunma zaaflarını da bu şekilde daha fazla cezalandıracaklarını düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim taraf ya da handikap bahsi yerine üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (160.5) – 1.53
Rexbet Oranı: ÜST (160.5) – 1.69
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Joventut Badalona – Cazoo Baskonia İddaa Tahmini 30.05.23

İspanya Liga Endesa çeyrek final serisi 2. maçında Joventut Badalona Salı günü saat 22:00’da Cazzo …