Anasayfa / Arjantin Ligi / Penarol Mar – Independiente de Oliva İddaa Tahmini 11.03.23

Penarol Mar – Independiente de Oliva İddaa Tahmini 11.03.23

Arjantin Ligi 27. hafta mücadelesinde Penarol Mar Cumartesi günü saat 03:00’da Independiente de Oliva ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişler. 

Penarol 26 maçtan 16 tanesini kazandı ve kendisine 7. sırada yer buldu. İlk 4 yarışından sadece 2 galibiyet uzaktalar. Ancak milli aradan sonraki ilk iç saha maçlarında sınıfta kaldıkları bir performans sergilemişlerdi… Konuk ettikleri zirve ekiplerinden, güçlü rakipleri Obras karşısında varşık gösterememişler ve 78-92 gibi farklı bir skorla yenilmişlerdi. Şimdi taraftarları önünde reaksiyon gösterip tekrar havaya girmeye çalışacaklar.

Oliva da ligin orta şekerli takımlarından birisi. Onlar 27 maça çıktılar şuana kadar ve 15 tanesini kazanarak 10. sırada yer aldılar. Hedefleri 5. sıraya olabildiğince yakın bir yerde sezonu bitirerek play-off’lara en azından ev sahibi avantajı ile girmek olacak. Bu yolda da ne kadar istekli olduklarını gördük, 4 maçlık güzel bir seri yakalamış durumdalar. Evden uzaktaki son 2 maçlarında San Lorenzo’yu 7 sayı farkla geçerken, 9 Mart’taki son sınavlarında da Argentino’yu tam 16 sayı farkla rahat bir skorla geçmişlerdi.

Puan tablosuna baktığımızda da iki takım arasında sadece 1 galibiyetlik fark olduğunu görüyoruz zaten. Dolayısıyla bu maçta da Penarol’un ev sahibi avantajı olsa da öyle net şekilde favori olduğunu söylemek bence yanlış olur. Nitekim bu sezonki ilk karşılaşmalarında da ev sahibi olan Oliva rakibini 3 sayı farkla da olsa yenmişti. Bu maçta da yine kolay pes etmeyeceklerini, yakaladıkları 4 galibiyetlik serinin morali ve özgüveni ile direneceklerini, handikapta kalacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.56
Hovarda Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.76
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 25.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Cumartesi günü saat 02:30’da Detroit Pistons ile karşılaşacak. Hem …