Anasayfa / Basket Napoli / Pesaro – Napoli İddaa Tahmini 23.10.22

Pesaro – Napoli İddaa Tahmini 23.10.22

İtalya Lega Basket Serie A 4. hafta mücadelesinde Pesaro Pazar günü saat 19:30’da Napoli ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişler.

Pesaro sezona beklentilerin üstünde, iyi giriş yapan ekiplerden birisi. Şuana kadar çıktıkları 3 maçtan ikisini kazandılar ve bu sezon da play-off yarışına dahil olabileceklerini göstediler. Evlerindeki tek maçta güçlü Venezia’yı son nefeste 90-89 ile geçerek önemli bir başarıya imza atmışlardı. Ancak geçen hafta denk rakiplerinden Tortona’ya deplasmanda 81-73 ile kaybetmekten kurtulamadılar. O maçta Abdur-Rahkman 19 sayı, 6 ribaund, Charalampopoulos 18 sayı, 6 ribaund ve Cheatham 14 sayı, 6 ribaund ile öne çıkan isimlerdi.

Napoli ise bu sezon play-off hedefiyle yola çıktı. Ama henüz istenen seviyeye gelemediler, 3 maçlarından sadece birini kazanabildiler şuana kadar. İlk 2 maçlarını kaybettikten sonra geçen hafta konuk ettikleri denk rakiplerden Reggio Emilia’yı 73-67 ile geçerek sezonun ilk galibiyetine ulaşmışlardı, bu nedenle moralleri yerinde ve özgüvenlerini yeniden kazandılar diyebiliriz. O maçta Williams 15 sayı, 8 ribaund, Michineau 14 sayı, 5 asist ve Howard 13 sayı ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. 

Ligin play-off hedefi olan iki denk takımının kapışmasını izleyeceğiz. Gerek kadro kalitesi gerekse son haftalarda ortaya koydukları basketbol seviyesi anlamında birbirlerine ciddi oranda yakın takımlardan bahsediyoruz. Napoli’nin elinde Williams, Michineau, Howard, Robert Johnson, Agravanis, Stewart gibi önemli silahlar var ve bu nedenle de deplasmanda olmalarına rağmen kolay lokma olmayacaklarını düşünüyorum. Pesaro ev sahibi avantajı ile ufak bir adım önde olsa da Napoli lehine açılan handikapı yanımıza almak daha az riskli olacaktır. 

İddaa Oranı: MS 2 (+5.5) – 1.49
Betroad Oranı: MS 2 (+5.5) – 1.66
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Slovenya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

KK Krka – KK Sentjur İddaa Tahmini 29.11.22

Slovenya Ligi 8. hafta mücadelesinde KK Krka Salı günü saat 21:00’da KK Sentjur ile karşılaşacak. …