Anasayfa / İddaa Tahminleri / Scafati – Verona İddaa Tahmini 23.10.22

Scafati – Verona İddaa Tahmini 23.10.22

İtalya Lega Basket Serie A 4. hafta mücadelesinde Scafati Pazar günü saat 19:30’da Verona ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda misafir takım lehine 2.5 handikap belirlemişler.

Scafati ligin yeni takımlarından birisi ve sezona beklendiği gibi düşük bir seviyede girdiler, ilk 3 maçlarını da kaybettiler. Ancak şunu da belirtmek lazım son 2 maçta ciddi güçlü rakiplere karşı önemli direnç göstermişlerdi, evlerinde son şampiyon Milano’ya 9 sayı farkla kaybederken, deplasmanda Brescia karşısında ise son topa kadar direnmişler ama uzatmada 82-81 ile kaybetmişlerdi. O maçta Lamb 19 sayı, Pinkins 13 sayı, 6 ribaund ve Henry 11 sayı, 10 ribaund ile öne çıkan isimlerdi. 

Verona da ligin bir diğer yeni takımı. Aslında onlar sezona flaş bir giriş yapmışlar ve evlerinde Brindisi’yi uzatma sonunda 100-97 ile yenmişlerdi. Ancak sonrasında Sassari’ye deplasmanda 22 sayı farkla ve içerrde güçlü Bologna’ya tam 25 sayı farkla kaybetmişlerdi. O son maçla beraber Selden ile yolları ayırdıkları için kullanamadılar. Onun yokluğunda henüz bir transfer yapmadıkları için üretimde ne kadar zorlandıklarını da gördük, Bologna karşısında evlerinde olmalarına rağmen sadece 60 sayı üretebilmişlerdi. 

Ligde kalma hedefleri doğrultusunda iki takım adına da çok kritik bir maç olacak. Özellikle sezona üçte 0 ile başlayan Scafati’nin evinde hata yapma lüksü yok denk rakibi karşısında ki hazır onları Selden’dan yoksun önemli bir eksikle yakalamışken de bu fırsatı değerlendireceklerini düşünüyorum. Lamb, Pinkins, Henry üçlüsünün liderliğinde taraftarlarının da desteğiyle bu hedef maçta hata yapmayacaklarını, zaman zaman zorlanacak olsalar da handikapı geçerek kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.49
Hovarda Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa LNB Pro A iddaa tahmin ve analizleri

Paris – Dijon İddaa Tahmini 03.12.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 11. hafta mücadelesinde Paris Cumartesi günü saat 22:00’da Dijon ile …