Anasayfa / Genel / Pesaro Sassari Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 26 Şubat 2017

Pesaro Sassari Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 26 Şubat 2017

İddaa’da 740 kodu ile açılan İtalya Lega Basket maçında Pesaro Pazar akşamı saat 20:15’de Sassari’yi ağırlıyor. Inteltek’in belirlediği rakamlara göre ev sahibi takım Pesaro lehine 2.5 değerinde bir handikap açılmış ve toplam sayı baremi de 146.5 olarak set edilmiş. Yurtdışı sitelerde de aynı handikap açılmış ve toplam sayı baremi de 148 olarak belirtilmiş.

Koç Bucchi’nin ekibi şuanda 6 galibiyetle 14.sırada ve düşme potasının sadece 1 galibiyet üstündeler. Son haftalarda da pek iyi durumda olduklarını söyleyemeyiz, 3 maçtan sadece birini kazanabildiler. Pesaro ligin en etkili skorerlerinden biri olan Jones’a sahip ama onun yanına istikrarlı bir opsiyon daha bulamıyorlar genelde. Thornton, Fields ve Harrow inişli çıkışlı performanslar sergiliyorlar hücumda. Böyle olunca da maç başına ancak 74 sayı bulabiliyorlar ve lig sonuncusu durumundalar. Savunmada ise hücumdaki bu eksikliklerini toparlamaya çalışıyorlar, maç başına 79 sayı yiyorlar ve bu alanda ligdeki 5.takımlar.

Haftaiçi Nymbruk deplasmanında farklı kaybetmelerine rağmen ilk maçtaki avantajı koruyup Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek final biletini kapmayı başarmışlardı. Lega Basket’te ise beklentilerin bir tık üzerinde olduklarını söyleyebiliriz, sezon içerisinde yaşanan kadro değişikliklerine rağmen dengeyi korumayı başardılar ve 11 galibiyete sahip Reggio Emilia ile beraber 4.sırayı paylaşıyorlar. Koç Pasquini’nin öğrencileri ligdeki son 5 maçlarında sadece 1 kere mağlubiyet yüzü gördüler. Bell hamlesinden sonra hücumda toparlandılar ki bu haftaiçi de Lighty hamlesini yaptılar, artık değerli bir opsiyonları daha var hücumda. Ligde ortalama 77 sayı atıyorlar ve potalarında ise 73 sayı görüyorlar ki bu alanda 2.sıradalar.Stipcevic ve Bell şuanda takımın hücumda en güvendiği isimler.

Hücumda iki takım da 75 sayı barajını geçebiliyorlar ve bu maçta da temponun baremlerde belirtildiği kadar düşük olacağını ön görmüyorum. Kazanan takımın 80 sayılara yaklaşabileceğini ve çekişmeli bir maç olacağını düşünnüyorum, bu nedenle önerim üst olacak.

ÜST 146.5 / 1.70 (iddaa)

ÜST 148 / 1.90 (bets10)Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini (2) 27.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 02:00’de Orlando Magic ile Rocket Mortgage …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir