Anasayfa / Atlanta Hawks / Philadelphia 76ers – Atlanta Hawks İddaa Tahmini 10.02.24

Philadelphia 76ers – Atlanta Hawks İddaa Tahmini 10.02.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Philadelphia 76ers Cumartesi günü saat 03:00’da Atlanta Hawks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda ev sahibi lehine 1.5 handikap belirlemişler. 

Sixers, Embiid’in yokluğunda mağlubiyet serisine devam ediyor. 3 maçtır kazanamıyorlar ve bu nedenle de 30 galibiyette kaldılar, 5. sıraya gerilediler. Evlerindeki son 3 maça baktığımızda ise sıraısyla Nets’den 15 sayı, Dallas’dan 16 sayı ve son olarak da Warriors’dan tam 23 sayı fark yemekten kurtulamamışlardı! Embiid dışında Melton, Covington, Batum’dan da faydalanamayacaklar ve Maxey’nin durumu da belirsiz.

Hawks da son 2 maçını üst üste kaybederek geliyor buraya, onların da keyfi pek yerinde değil… Bu kötü sonuçların ardından 22 galibiyette kaldılar. Yine de 10. sıradan play-in potasına girmeyi başardılar. Tabi şunu da belirtelim bu mini mağlubiyet serisindeki ilk rakipleri Batı’nın zirve ekiplerinden Clippers, diğer rakipleri ise Doğu’nun zirvesinde yer alan Celtics’di. Capela’dan faydalanamayacaklar, Mills ile Murray’nin durumları ise net değil henüz. 

İki takım arasında normal şartlarda bir sikler farkı vardı, tabiki Sixers maçın favorisi olacaktı tam kadro olsalardı. Ancak Embiid dışında Covington, Melton ve Batum gibi önemli parçaların da yokluğu onları zorluyor. Hawks’ın Young, Hunter, Bogdanovic, Bey ve Johnson gibi silahlarla rakibi böyle eksik, formsuz, moralsiz yakalamışken fırsatı değerlendireceğini, düşük farkla da olsa kazanarak 2 mağlubiyetlik seriye de son vereceklerini tahmin ediyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-1.5) – 1.51
Hovarda Oranı: MS 2 (-1.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Mitteldeutscher – Rostock İddaa Tahmini 02.03.24

Almanya easyCredit BBL 22. hafta mücadelesinde Mitteldeutscher Cumartesi günü saat 20:30’da Rostock ile karşılaşacak. Hem …