Anasayfa / Boston Celtics / Boston Celtics – Washington Wizards İddaa Tahmini 10.02.24

Boston Celtics – Washington Wizards İddaa Tahmini 10.02.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Boston Celtics Cumartesi günü saat 03:30’da Washington Wizards ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibinin limitini 124.5 olarak açıklamışlar. 

Boston son dönemde formda, 5 maçtan 4 tanesini kazandılar ve bu sayede de 39 galibiyete çıktılar, liderlik koltuğunda oturmayı sürdürüyorlar. Burada TD Garden’daki son 2 maçlarını kazanırlarken Grizzlies potasına 131 sayı ve Hawks potasına ise 125 sayı bırakmışlardı. O maçta Porzingis 31 sayı, White 21 sayı, 6 ribaund, 7 asist ve Tatum 20 sayı, 9 ribaund, 7 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. Tillman’dan faydalanamayacaklar, Tatum’un durumu ise maç saatinde belli olacak. 

Wizards ise sadece konferansın değil, tüm ligin zayıf halkalarından birisi. Son 4 maçarını üst üste kaybettiler ve 50 maçın ardından da sadece 9 galibiyet alabilmişlerdi zaten… Bu 4 maçlık kötü serideki 2 maçta Clippers’dan 125 sayı ve Suns’dan 140 sayı yedikerini, savunmada sınıfta kaldıklarını da hatırlatalım. Bu maçta Bagley, Holmes ve Livers gibi önemli parçalardan faydalanamayacaklarını da hatırlatmak gerekli. 

İki takım arasındaki siklet farkını anlatmaya gerek yok. Boston, konferansın liderlik koltuğunda oturuyor. Özellikle skor üretimi konusunda son maçlarda etkili performanslara imza attıklarını gördük. Evet bu maçta Tatum’un oynamama ihtimali var ama o olsa da olmasa da Brown, White, Holiday, Porzingis gibi silahların liderliğinde Wizards gibi savunması zayıf olan bir rakibe karşı skor üretiminde sorun yaşamayacaklarını, kazanırken 125 baremini geçebileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (124.5) – 1.48
intobet Oranı: EvSahibi ÜST (124.5) – 1.72
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 04.03.24

NBA programında Pazartesi günü sabaha karşı oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, …