Anasayfa / Houston Rockets / Toronto Raptors – Houston Rockets İddaa Tahmini 10.02.24

Toronto Raptors – Houston Rockets İddaa Tahmini 10.02.24

NBA Doğu Konferansı ekibi Toronto Raptors Cumartesi günü saat 03:30’da Batı ekibi Houston Rockets ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 231.5 olarak açıklamışlar. 

Kanada ekibi Doğu’nun vasat ekiplerinden birisi. Son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler ve 18 galibiyette kaldılar, bu da onları play-in potasından 4 adım geride tutuyor. Diğer yandan bu 4 maçlık sekansa baktığımızda ortak noktanın yüksek tempo ve bol skor olduğunu biliyoruz, O maçlarda sırasıyla 241, 262, 248 ve 240 sayı izlemiştik. Bu maçta Agbaji ve Olynyk’in durumları net değil. 

Rockets ise son dönemin formsuz ekiplerinden birisi, 4 maçtan 3 tanesini kaybettiler… Bu nedenle de 23 galibiyette kaldılar ve play-in potasından 3 adım uzaktalar. Tek tesellileri ise rakiplerinden 3 maçlarının eksik olması. Diğer yandan son 3 maçlarına baktığımızda ise ikisinde sonuçların dışında ortak noktanın yüksek tempo ve bol skor olduğunu görebiliriz, o maçlarda bize sırasıyla 241 ve 261 sayı izletmişlerdi. BU maçta Eason ve VanVleet’den faydalanamayacaklar. 

İki takım da kendi konferanslarında play-in potasına dahil olmaya çalışan vasat ekipler görünümündeler. Bu nedenle de denk güçlerin kapışmasını izleyeceğimizi söylemek yanlış olmayacaktır. Kimin kazanacağını kestirmek bana göre güç ama diğer yandan iki takımın da son maçlarda tempoyu forse ettiklerini, üretimde sorun yaşamadıklarını gördük. Bu maçta da bir tarafta Quickley, Barrett, Barnes, diğer tarafta Green, Brooks, Alperen gibi silahlar varken karşılıklı olarak 115 baremini geçmeleri beklenen sonuç olabilir.

İddaa Oranı: ÜST (231.5) – 1.48
intobet Oranı: ÜST (231.5) – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Golden State Warriors – Los Angeles Lakers İddaa Tahmini 15.02.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Golden State Warriors Perşembe günü saat 06:00’da Los Angeles Lakers ile …