Anasayfa / Charlotte Hornets / Philadelphia 76ers – Charlotte Hornets İddaa Tahmini 17.03.24

Philadelphia 76ers – Charlotte Hornets İddaa Tahmini 17.03.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Philadelphia 76ers Pazar günü saat 02:00’da Charlotte Hornets ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 211.5 olarak açıklamışlar. 

Sixers Embiid’in yokluğunda serbest düşüşe devam ediyor! Son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler ve bu nedenle de 36 galibiyette kaldılar, play-off potasının dışında kalma tehlikesi ile karşı karşıya olduklarını belirtelim. Ayrıca son dönemde özellikle skor üretiminde ciddi sıkıntılar yaşadıklarını da biliyoruz. Son 4 maçlarında 3 tanesinde bize sırasıyla 198, 152, 185 sayı izletmişlerdi sadece. Bu maçta da Embiid dışında Melton, Harris, Covington gibi önemli eksikleri olacak. 

Hornets ise konferansın zayıf halkalarından birisi. Onlar da uzun süredir sakatlık poblemi ile boğuşuyorlar… Son 3 maçlarının 2 tanesini kaybettiler ve 17 galibiyette kaldılar, play-in potasından tam 12 galibiyet gerideler yani sezonun geri kalanında herhangi bir iddiaları olmadığını belirtelim. Son 3 maçlarına baktığımızda ise sonuçlardan bağımsız olarak bize düşük skorlar izlettiklerini biliyoruz, sırasıyla 211, 208 ve 203 sayı üretilmişti o maçlarda. Bu maçta da Ball, Curry, Williams üçlüsünden faydalanamayacaklar. 

İki takım arasında normal şartlarda net bir siklet farkı der, Sixers evinde olduğu için de farklı kazanır derdik. Ama Embiid, Melton, Covington, Harris gibi eksiklerle beraber sıradan bir takıma dönüşmüş durumdalar. Özellikle üretimde sorun yaşıyorlar. Hornets’ın da Ball ile Curry yokluğunda onlara atarak karşılık vermesi, yüksek skorlara çıkması kolay görünmüyor. Bu nedenle de taraf bahsine girmeden öncelikli tercihim toplam baremden alt seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ALT (211.5) – 1.47
intobet Oranı: ALT (211.5) – 1.65
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …