Anasayfa / FIBA Şampiyonlar Ligi / Pınar Karşıyaka – Peristeri İddaa Tahmini 07.02.24

Pınar Karşıyaka – Peristeri İddaa Tahmini 07.02.24

FIBA Şampiyonlar Ligi son 16 turu K grubu 3. maçında temsilcimiz Pınar Karşıyaka Çarşamba günü saat 20:30’da Peristeri ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişler. 

Kaf-Kaf ilk 2 maçında grubun favorileri olarak gösterilen Tenerife’ye içerde ve Jerusalem’e ise deplasmanda yenilmekten kurtulamadı. Dolayısıyla gruptaki iddialarını sürdürebilmek için bu maçı kazanmak zorundalar. Evlerindeki son maç güçlü Euroleague ekibi Efes’i tam 18 sayı farkla geçtiklerini hatırlatalım. Ayrıca hafasonu BSL mesaisinde de konuk oldukları dişli rakiplerden Telekom’u da 11 sayı farkla geçerek deplasmandaki kötü gidişe dur demişlerdi, moraller düzelmiş durumda. 

Yunan ekibi gruba zaten zayıf halka olarak başlamıştı ve ilk 2 maçını da kaybederek beklentileri karşıladılar diyebiliriz. Önce içerde beklenenden iyi direnseler de Jerusalem’e uzatma sonunda 2 sayı ile sonra da deplasmanda Tenerife karşısında hiç varlık gösteremeden tam 21 sayı farkla kaybetmişlerdi. Sadece 68 sayı üretebildikleri o maçta Williams 25 sayı, 4 ribaund, Love 14 sayı, 4 ribaund ve Ragland 10 sayı, 5 ribaund ile direnmeye çalışan başlıca isimlerdi.

İki takım arasında kağıt üstünde kadro kalitesi ve tecrübe anlamında net farklar var. Ayrıca Mustafa Kemak Atatürk Salonu halen kıtadaki en zorlu deplasmanlardan birisi. Mutlaka kazanılması gereken bu maçta Karşıyaka taraftarının salonu rakip için cehenneme çevireceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. McCollum, V.Brown, Carey gibi formda silahların liderliğinde evlerinde sürprize izin vermeyeceklerini, handikapı da zorlanmadan geçerek aradıkları galibiyeti bu kez kapacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.54
Betroad Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.77
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa Pro A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Metropolitan Levallois – Nancy İddaa Tahmini 02.03.24

Fransa Betclic ELITE Pro A 24. hafta mücadelesinde Metropolitan Levallois Cumartesi günü saat 20:30’da Nancy …