Anasayfa / Genel / Polonya İngiltere Maçı İddaa Tahmini 25.08.2017

Polonya İngiltere Maçı İddaa Tahmini 25.08.2017

Polonya İngiltere Maçı İddaa Tahmini 25.08.2017
Polonya İngiltere Maçı İddaa Tahmini 25.08.2017

Eurobasket’e sayılı günler kala turnuvanın orta halli takımlarından ikisi Polonya ile İngiltere hazırlık maçında, 25 Ağustos saat 19:00’da karşı karşıya gelecekler.

Denk iki takımın mücadelesinde analiz kısmına geçmeden önce baremlere bir bakalım. En iyi bahis bürolarından biri olan Bets10’da İngiltere lehine 7.5 handikap açılmışken toplam sayı limiti de 154.5 olarak set edilmiş. İddiaa’da henüz baremler açılmamış.

Kolay Lokma Değiller

Koç Taylor’ın öğrencileri iki önemli isim Marcin Gortat ve Lampe’den yoksun olarak hazırlıklarını sürdürüyor. Mateusz Ponitka ve Adam Waczynski hazırlık maçlarında takımı sırtlayan isimler oldular şuana kadar. Banvitli Kulig ve eski Banvitli Slaughter da takımın diğer tecrübeli ve güvenilir isimleri. Son 4 maçlarından iki galibiyet çıkarmayı başardılar; Sırbistan’a 85-78 kaybettikten sonra sırasıyla Almanya’yı 80-75 ve Rusya’yı 81-78 geçmeyi başardılar. Ancak son maçta İsrail’e üstelik kendi sahalarında 74-77 kaybetmekten kurtulamadılar. Skorlardan da anlayacağınız üzere her seviyedeki takıma karşı geri adım atmayan, son topa kadar mücadele eden bir takım Polonya.

Zayıf Halkalardan Biri

İngiltere, son yıllarda basketbola yatırımı arttıran Avrupa ülkelerinden biri. Ancak tabiki Avrupa’da oynanan basketbol seviyesinin henüz çok altındalar ve bu durum milli takımlarına da yansımış durumda. Üstelik Eurobasket öncesi koç Prunty’nin kadrosunda Ben Gordon ve Ovie Soko gibi çok önemli iki isim de olmayacak. Hazırlık maçlarında Gabe Olesani ve Andrew Lawrence ön plana çıkarken Daniel Clark da onların en büyük yardımcısıydı. Hazırlık döneminin ilk bölümünde skor konusunda kısır kalıyorlardı ama sonra toparladılar, son 3 maçtan ikisinde Yunanistan ile oynadılar ve sırasıyla 68-72 ve 84-88 kaybettiler. Son maçta ise denk rakipleri Macaristan’ı ezerek 82-64 geçmeyi başardılar.

Polonya – İngiltere İddaa Tahmin

Polonya tecrübe ve kalite anlamında kağıt üstünde maçın favorisi. Ancak İngiltere’nin son maçlardaki direncini ve artan hücum performansını düşündüğümüzde bu  maçta da kolay teslim olmayacaklarını, handikap içerisinde kalacaklarını ön görüyorum.

Güven indeksi: 7/10

İddaa Oranı:  –

Bets10 Oranı: MS2 (+7.5)Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini (2) 27.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 02:00’de Orlando Magic ile Rocket Mortgage …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir